Şangay Doublewin Bio-Tech Co, Ltd

Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Bize ulaşın
Ana sayfa

Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Kalite kontrol

Certifications
Çin Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Customers Reviews
Yüksek kalite. Tozlarını kullandım, kazandığım sonuçtan memnunum! Kesinlikle tekrar sizden satın almak için sabırsızlanıyorum!

—— İbrahim

Şirketinizden 500g Oxandrolone aldım. Çok yüksek saflık ve düzgün bir şekilde çözülür. Enjeksiyon sırasında ağrı yok

—— Quintion

Her şey harika. Bana daima güvenli gönderi teklif ediyorsun. Benim için hiçbir gümrük sorunu yok. Bunu takdir ediyorum. Teşekkürler.

—— Humphrey

Tarifin için çok teşekkürler. Bana enjeksiyon için nasıl çözüm üretileceğini öğrettin. Önceden daha güçlü olacağım.

—— Levi

Ben sohbet şimdi
qc profili
En Güçlü Anabolik Steroid, kaliteye kısayollar olmadığının farkındadır. Tam bir QA & QC sistemine sahibiz. Bu doğanın ürünlerini satın aldığınızda şansa sahip olmamanız önemlidir ve bu nedenle ürünlerimiz ve bitmiş ürünlerimiz için hammaddeler, teknolojik olarak en gelişmiş ekipman kullanılarak tam olarak incelenmektedir. Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler, fabrika dışında kullanılmadan önce eksiksiz ve sıkı test prosedürlerine tabi tutulur.

Test Prosedürleri:

Fabrikada, ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi saflığı belirlemek için kullanılan yüzlerce test bulunmaktadır. Tamamen doğruluk sağlayan son teknoloji ekipmanlardan yararlanan malzemelerin ve nihai ürünlerin potensi ve kalitesi.

Ürün testi:

Super Steroids'teki herkes, müşterilerin beklentilerini karşılamak veya aşmak için çabalamaktadır ve uzun vadede şirketin farklı yönlerinde daha yüksek bir seviyeye ulaşmak için ürünümüzün kalitesini ve hizmetini sürekli olarak geliştirmeyi hedeflemektedir.

Üretim sırasında herhangi bir noktada bir ürün test edilebilir. Düzenleme standardına uymuyorsa, parti derhal çekilir ve üretimin son aşamalarında ürün, satış için bırakan 'geçiş' notlandırmasını alabilmeden önce son kalite kontrol prosedürlerinden geçmelidir.

Tekrarlanan Çekler:

Standart kontrollerin yanı sıra ham maddeler ve bitmiş ürünler ağır metal içeriği için test edilir. Son yıllarda, yeraltı Fabrikası'nın zehirli ağır metallerle doldurulmuş kalitesiz ürünler üretmesinde önemli bir sorun yaşanmıştır. Bunun nedeni, lisanslı olmadıkları ve bu nedenle bunları test etme zorunluluğu olmadığı için; ucuz ürünler aldığınızda - fiyatı sağlıkla ödersiniz.

Hammadde bulunan ağır metallerin seviyesi kabul edilebilir olsa da, diğer bileşiklerle karıştırıldıktan ve reaksiyonlar gerçekleştiğinde bu seviyeler değişebilir. Bu nedenle üretim süreci boyunca test yapmak, fabrikamızın sadece en güvenli ve en etkili bileşikleri serbest bırakmasını sağlar.

Sertifikalar
 • Çin Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:Business license

  Sayı:S2612016011627

  Yayımlanma tarihi:2016-06-03

  Kapsam/Aralık:Pharmaceuticals Intermediates

  Tarafından verilen:NanNing City Qingxiu District Administration for Industry

 • Çin Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:ISO9001:2008

  Sayı:0070014Q11363RIS

  Yayımlanma tarihi:2014-05-08

  Kapsam/Aralık:Pharmaceuticals Intermediate

  Tarafından verilen:China Combination Certification

İletişim bilgileri
Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Eunice

Tel: +86 17683962426

Faks: 00-86-17683962426

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)