Şangay Doublewin Bio-Tech Co, Ltd

Ürünler
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Ana sayfa

Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

Certifications
Çin Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Customers Reviews
Yüksek kalite. Tozlarını kullandım, kazandığım sonuçtan memnunum! Kesinlikle tekrar sizden satın almak için sabırsızlanıyorum!

—— İbrahim

Şirketinizden 500g Oxandrolone aldım. Çok yüksek saflık ve düzgün bir şekilde çözülür. Enjeksiyon sırasında ağrı yok

—— Quintion

Her şey harika. Bana daima güvenli gönderi teklif ediyorsun. Benim için hiçbir gümrük sorunu yok. Bunu takdir ediyorum. Teşekkürler.

—— Humphrey

Tarifin için çok teşekkürler. Bana enjeksiyon için nasıl çözüm üretileceğini öğrettin. Önceden daha güçlü olacağım.

—— Levi

Ben sohbet şimdi

Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.
Şangay Doublewin Bio-Tech Co, Ltd Satış Ekibi Rutin Toplantısı Sergide Şangay'a Hoşgeldiniz
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Doublewin
No. Çalışanları : 201~300
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2002
İhracat p.c : 80% - 90%

Şangay Doublewin Bio-Tech Co Ltdis a high-tech and professional company founded in 2002, which specialized in developing, manufacturing,, distributing steroid hormone powders and intermediates. geliştirme, üretim, steroid hormon tozları ve ara dağıtım konusunda uzmanlaşmış, 2002 yılında kurulan bir yüksek teknoloji ve profesyonel bir şirkettir. We have been devoted to R&D, production, and marketing steroid hormone and pharmaceutical raw materials. Biz Ar-Ge, üretim ve pazarlama steroid hormon ve ilaç hammadde adamıştır.

 

With advanced production technology and equipment, strong technical force, first-class laboratory and inspection equipment. Gelişmiş üretim teknolojisi ve ekipmanları, güçlü teknik gücü, birinci sınıf laboratuvar ve muayene ekipmanları ile. Doublewin has developed into a professional factory manufacturing anabolic steroid powders with several years'efforts and contribution of experienced technicians in different areas. Doublewin, birkaç yıl boyunca farklı alanlarda deneyimli teknisyenlerin katkısı ile anabolik steroid tozları üreten profesyonel bir fabrikaya dönüştü. Company affiliated factory has advanced production equipment and plants, perfect quality assurance and control system, a whole set of High-Pressure Liquid Chromatography/Gas Chromatography/UV Spectrophotometer to conduct effective product analysis and monitoring. Şirket bağlı fabrika gelişmiş üretim ekipmanları ve tesisleri vardır, mükemmel kalite güvencesi ve kontrol sistemi, bir dizi Yüksek Basınçlı Sıvı Kromatografi / Gaz Kromatografi / UV Spektrofotometre etkili ürün analizi ve izleme yapmak için. Company factory has passed ISO9001 quality system certification and international KOSHER certification. Şirket fabrika geçti ISO9001 kalite sistem belgelendirme ve uluslararası Kaşer sertifikası.


Now, we continue its high-speed development and contributes a lot to its new products' R&D and quality improvement. Şimdi, yüksek hızlı gelişimine devam ediyoruz ve yeni ürünlerinin Ar-Ge ve kalite iyileştirmesine çok katkıda bulunuyoruz. Under the credibility and win-win principle,Doublewin biotech will devote to culture innovation to provide excellent products and the best service to our customers. Güvenilirlik ve kazan-kazan prensibi altında, Doublewin biotech mükemmel ürünler ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için kültür yeniliğine adayacaktır.

 

İletişim bilgileri
Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Eunice

Tel: +86 17683962426

Faks: 00-86-17683962426

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)