Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerBüyüme hormonu Peptides

Kabarık büyüme için Kabarık Bisiklet Büyüme Hormonu Peptidleri, PEG MGF peptidleri

Kabarık büyüme için Kabarık Bisiklet Büyüme Hormonu Peptidleri, PEG MGF peptidleri

  • Bulking Cycling Growth Hormone Peptides , PEG MGF peptides for muscle growth
  • Bulking Cycling Growth Hormone Peptides , PEG MGF peptides for muscle growth
  • Bulking Cycling Growth Hormone Peptides , PEG MGF peptides for muscle growth
  • Bulking Cycling Growth Hormone Peptides , PEG MGF peptides for muscle growth
 • Bulking Cycling Growth Hormone Peptides , PEG MGF peptides for muscle growth

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Guangdong
  Marka adı: Kafen
  Sertifika: USP, GMP ,ISO9001, UKAS,BP
  Model numarası: nitelikli

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1KIT
  Fiyat: $2-5
  Ambalaj bilgileri: Gizlenmiş ve gizli veya her müşterinin ihtiyaçlarına göre
  Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 8 saat içerisinde
  Ödeme koşulları: D / A, L / C, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
  Yetenek temini: 10.000 şişeler / ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  CA'LARI: N/A MF: N/A
  MW: N/A Görünüm: Beyaz Lyophilized toz
  Depolama: -8C'nin altında bir dondurucuda saklanır için uygun: Yetişkin veya vücut geliştiriciler
  Tahlil: % 98 min Paket: Gizlenmiş ve gizli veya her müşterinin ihtiyaçlarına göre

  Kabarık büyüme için Kabarık Bisiklet Büyüme Hormonu Peptidleri, PEG MGF peptidleri

  1. Hızlı Ayrıntılar:

  Ürün adı: PEG MGF
  Görünüm : Beyaz liyofilize toz
  Şartname : 2 mg / şişe
  Tahlili: % 98 min
  Depolama: 2-8 derece santigrat buzdolabı
  Teslimat süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 12 saat içinde
  Ödeme şartları : Western Union, Para Gram, Bitcoin, Banka Havalesi, T / T.

  2. Ürün Açıklaması:

  PEG MGF, IGF geni ve stabiliteyi iyileştirmek için PEGile edildiyse, bir çerçeve kayması ile üretilen IGF'nin bir ekleme varyantıdır. PEG-MGF veya PEG'lenmiş Mekanik Büyüme Faktörü, IGF'nin, doğal MGF'yi geride bırakan stabiliteyi arttırmak için PEGile edilen IGF geni, yaniMechano Büyüme Faktörü (MGF) ise, bir çerçeve kayması ile üretilen yeni ve yenilikçi bir formudur. MGF, kastaki kök hücre sayısını arttıran ve kas liflerinin kaynaşmasını ve olgunlaşmasını sağlayan IGF geninin bir ek varyantıdır. Bu, yetişkin kasının büyümesi için gerekli bir işlemdir.

  Doğal MGF yerel olarak yapılır ve kan dolaşımına girmez. Sentetik MGF su bazlıdır ve kas içine uygulandığında, kan dolaşımına girer. MGF sadece kan akışında sadece birkaç dakika stabildir. Araştırmalar, PEG-MGF'nin kas kök hücre sayısını arttırmaya yardımcı olduğunu, böylece daha fazla kaynaşabileceğini ve yetişkin kas hücrelerinin bir parçası olabileceğini göstermiştir.

  PEG, bir Polietilen glikol (PEG) yapısının başka bir büyük moleküle eklenmesidir. PEG, koruyucu bir kaplama görevi görür ve buradaki teori, bunun, MGF'nin, parçalanmadan kan akımı boyunca taşınmasına izin vermesidir. Nörolojik araştırmalar, PEGillenmiş MGF'nin kullanılmasının, serum / kanda MGF peptidinin daha uzun süreli daha kararlı bir aktive edici versiyonu ile sonuçlandığını göstermiştir.

  3 Ürün uygulaması:

  Mechano Growth Factor (MGF) iskelet kaslarında lokal etkiler gösterir ve modifikasyon olmadan vücutta hareket edemez. Sentetik Mechano Büyüme Faktörü (MGF) ile ilgili problem, kas içine sokulması ve su bazlı olması ve böylece kan akışına girmesidir. Bu şekilde kullanıldığında, Mechano Growth Factor (MGF) sadece birkaç dakika boyunca kan akışında stabil kalır. Biyolojik olarak üretilmiş MGF yerel olarak yapılır ve kan dolaşımına girmez.

  Ayrıca kısa etkilidir, bu yüzden istikrar bir sorun değildir. PEG tarafından Mechano Büyüme Faktörü (MGF), intramüsküler olarak kullanıldığında lokal olarak üretilen Mechano Growth Factor kadar etkilidir. Bu, peptidin bir kısmının, bir protein molekülüne bağlanabilen bir polietilen glikol yapısı ile gerçekleştirilmesiyle gerçekleştirilir. Polietilen glikol grupları peptidi korurlar, ancak tamamen etrafını sarmazlar. Peptitin aktif bölgeleri biyolojik işlevlerini yapmakta hala özgürdür. Bu durumda, kabuk proteini etkileyecek pozitif yüklü bileşiklere karşı negatif yüklü bir kalkandır.

  PEG MGF'yi döngü veya kapalı çevrimde kullandığımızda, mevcut herhangi bir jenerik peptitten çok daha üstün bir iyileşme yaşayacaksınız. Tıpkı normal peptitler gibi, PEG MGF'nin bakteriyostatik su ile sulandırılması ve buzdolabında saklanması gereken beyaz bir hassas toz formunda olduğunu unutmayın.

  4. Bizim avantajımız:

  Kalite güvencesi
  Yılların verdiği tecrübe, ileri teknoloji ve sürekli araştırma ile kalitemiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için pazarın ihtiyaçlarını karşılamak, birçok müşteri ürünlerimizi kullanmakta, ürünün çok iyi olduğuna inanmaktadır. Toz veya sıvı olsun, evet, hepimiz biliyoruz, sıvımız daha iyi.

  Güvenli ulaşım
  Taşıma şeklimiz her ülkenin durumuna göre farklı taşıma yöntemine göre alınırken, ambalajımız en son gümrük durumuna göre sürekli güncellenen ambalajımızı geliştirerek 3-5 ürününüze almanızı garanti ediyoruz.

  Ürün çeşitliliği
  Ürünlerimiz tozlar ve sıvılardır, evet, kardeşler, sıvının etkisi çok iyidir, ama birçok insan sıvı kullanmaz, bu yüzden çok şanslısınız, tozumuzu satın alırsınız, size sıvı yapma yöntemini söyleyebiliriz. bir sıvı alırsınız, nasıl filtreleyeceğinizi size söyleyeceğiz. Ürünlerimizi çok güvenle kullanabileceğinizi kesinlikle garanti ederiz.

  Yüksek kaliteli hizmet

  Bizim mal paketleme herhangi bir hormon bilgi içermez ve Çin'in farklı bölgelerinden gönderilebilir. Şu anda, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'ya gönderdiğimiz malların gümrükleme oranı% 99, Kanada, oldukça yüksek tokalı yakın oran alanı olan Brezilya'da olduğu gibi, gümrükten geçmek için de yeni bir yolumuz var. Ayrıca bazı alanlara politikayı tamamen yeniden gönderiyoruz.

  İletişim bilgileri
  Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

  İlgili kişi: Eunice

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)