Şangay Doublewin Bio-Tech Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerYarı Mamul

Deca 400 Enjekte Anabolik Steroidler Diandrol / Nandrolone Karışımı 400mg / ml Kas Yapısı İçin

Deca 400 Enjekte Anabolik Steroidler Diandrol / Nandrolone Karışımı 400mg / ml Kas Yapısı İçin

  • Deca 400 Injecting Anabolic Steroids Diandrol / Nandrolone Blend 400mg/ml For Muscle Building
  • Deca 400 Injecting Anabolic Steroids Diandrol / Nandrolone Blend 400mg/ml For Muscle Building
 • Deca 400 Injecting Anabolic Steroids Diandrol / Nandrolone Blend 400mg/ml For Muscle Building

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Doublewin
  Sertifika: GMP , ISO 9001
  Model numarası: Nandrolone Decanoate 400mg / ml

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 500ml
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Folyo çanta / gizli ambalaj / şişelenmiş
  Teslim süresi: Ödeme sonra 24 saat içinde sevk
  Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
  Yetenek temini: 500L / ay
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün adı: Nandrolone Decanoate 400mg / ml Diğer adı: DECA 400
  Görünüm: Sarı Yağ konsantrasyon: 100 Mg / ml
  Saflık: % 99 Menşei: Çin
  Naber: +86 17683962426
  Vurgulamak:

  Legal Muscle Building Steroids

  ,

  Bodybuilding Legal Steroids

  Sarı Karışık Sıvı Enjeksiyon Anabolik Steroidler Yağ Deca400 Diandrol / Nandrolone Karışımı 400mg / ml Kas Yapısı İçin

   

  Ürün Adı: Nandrolone karışımı 400mg / ml

   

  Açıklama:

   

  Dinandrol bir Nandrolone karışımıdır.Bir Nandrolone karışımı olarak Dinandrol hem Nandrolone Decanoate hem de Nandrolone Phenylpropionate içerir.Bu bileşiğin arkasındaki fikir Sustanon 250'ye benziyordu. Bu ilginç bir üründür, çünkü Nandrolone Decanoate (Deca) ve Nandrolone Phenypropionate (Durabolin) gibi en popüler iki Nandrolone preparatını birleştirir.Sanırım bir pazarlama bakış açısından, bu iyi bir fikir, çünkü Nandrolone'un her iki versiyonunu da beğenen birçok insan var.
  Konsantrasyon açısından Nandrolone Blend (Dinandrol 100mg / ml)
  Nandrolone Fenilpropiyonat: 40mg / ml
  Nandrolone Decanoate: 60mg / ml

  Ps: başka bir nandrolone karışımı Dexadur 350mg içerir: Nandrolone Decanoate 200mg, Nandrolone Cypionate 100mg, Nandrolone Phenylpropionate 50mg.Haftada 350-700mgs doz
  Nandrolone Esterleri:
  En yaygın olarak kullanılan esterler nandrolon dekanoat ve nandrolon fenilpropiyonattır.biz de tedarik Nandrolone Baz (Nandrolone Hayır Ester), Nandrolone Cypionate, Nandrolone Undecylate, Nandrolone Laurate, Nandrolone Propionate Hangi DECA & NPP ile Nandrolone Karışımı yapmak için kullanılabilir.

   

   

  Uygulama:


  Bir performans ortamında, Dinandrol kitle inşası için çok yararlı olabilir ve tüm Nandrolone bileşikleri iyileşme ve dayanıklılık promosyonu gibi.Bununla birlikte, geleneksel Nandrolone hormonlarından daha az popüler ve daha az yaygın olacaktır.Dinandrol'un işlevleri ve özellikleri çok güçlüdür ve anabolik steroidlerin sunabileceği en iyi bazılarını kapsar.Dinandrol özelliklerinin çoğu, testosterona çok benzeyen diğer anabolik steroidlere benzer, ancak 19 veya doğa bize benzersiz bir steroid verir.Ayrıca Nandrolone hormonunu diğer birçok steroidal hormondan gerçekten ayıran iki özellik taşıdığını da bulacağız.Dinandrol'un etkileri en yaygın yağsız kas kütlesi oluşturmakla ilişkilidir.Bu sezon dışı büyüme dönemleri için mükemmel bir anabolik steroiddir.Anadrol veya Dianabol gibi oral steroidler kadar önemli veya hızlı bir kilo alımı sağlamayacaktır, ancak yeterli kalori ile kazanç hala önemli olacaktır.Ayrıca birey, Dinandrol'un etkileri nedeniyle kazanılan kas dokusunu, Anadrol ve Dianabol gibi steroidlere kıyasla kullanım kesildikten sonra tutmanın daha kolay olduğunu bulmalıdır.
  Dinandrol'un etkileri, steroidin iyileşme ve dayanıklılığı artırma yeteneği için de çok takdir edilmektedir.Çok az kişi Nandrolone hormonunu bir kesme steroidi olarak düşünür, ancak Dinandrol'un etkileri bir kesme aşamasında çok yararlı olabilir.Bu steroid, Trenbolone veya Anavar gibi şartlanmayı teşvik etmeyecek ve Primobolan gibi bile değil, ama yine de bir yeri var.Birçok rekabetçi vücut geliştiricisi, Nandrolone'u özellikle daha fazla yağsız kas dokusunu korumak veya korumak için döngünün ön ucunda kesme planlarında yararlı bulur.

   


  Döngü veya Doz:

   

  Etkili Doz (Erkekler): 200-600mg / hafta
  Etkili Doz (Kadınlar): 50mg / hafta
  Aktif yaşam: 15 gün
  Algılama Süresi: 18 aya kadar

  Çoğu sporcu haftada 200 mg daha verimli bulacaktır ve kas dayanıklılığını ve iyileşmesini önemli ölçüde teşvik edecektir.Bu aynı doz, bir kesme döngüsü sırasında aynı ilgili faydalar için kullanılabilir.
  Sezon dışı atletler için Dinandrol dozları normalde haftada 300-600mg arasında olacaktır.Haftada 300mg harika bir başlangıç ​​noktasıdır.Haftada 300 mg iyi tolere edilirse, bir sonraki dolaşımda daha yüksek bir doz düşünülebilir.Çok azı haftada 600 mg'dan daha fazlasına ihtiyaç duymalıdır, ancak doz ne olursa olsun, doz ne kadar yüksek olursa olumsuz yan etki olasılığı da o kadar yüksek olur.Çoğu erkeğin haftada 400 mg'ı aşmasına gerek yoktur.Dozdan bağımsız olarak, Dinandrol haftada en az iki kez enjekte edilmelidir.Mükemmel kan seviyelerini korumak için her gün küçük dozlar yeterli olacaktır.Enjeksiyon programınızı veya toplam dozunuzu nasıl planladığınıza bakılmaksızın, on iki hafta çok daha uygun olacak şekilde sekiz haftalık kullanım minimum olacaktır.Birçok erkek, çok tolere edilebilir olmak için on altı hafta kullanım bulacaktır.Ayrıca Dinandrol yığınlarını tüm anabolik steroidlerle iyi bulacaksınız, ancak başka bir Nandrolone bileşiği ile kullanmak için bir neden yoktur.Kadın atlet için, 4-6 hafta boyunca haftada 50 mg'lık bir Dinandrol dozu, kullanım süreleri arasında en az altı hafta kullanılmadan önerilebilecek tek şeydir.Bazı kadınlar bu hormonu tolere edebilecek ve büyük fayda sağlayacaktır, ancak bir kadından diğerine değişecektir.Haftada 50 mg'ın üzerindeki dozlar, bir miktar virilizasyon sağlar.

   

   

  Yemek tarifi:

   

  Tri Deca 300 mg / ml Yarı Yapımı Yağ Çözeltisi
  Çözücüler: benzil alkol ve benzil benzoat, Üzüm Çekirdeği Yağı
  Her 1 ml Tri Deca 300 şunları içerir:
  150mg nandrolone dekanoat;
  75mg nandrolon fenilpropionat;
  75mg nandrolon undekanoat.

   

   

   

  Deca 400 Enjekte Anabolik Steroidler Diandrol / Nandrolone Karışımı 400mg / ml Kas Yapısı İçin 0

   

   

  E-posta: doublewin-eunice@nandrolonesteroid.com

  WhatsApp: +86 17683962426

  Skype: eunice1998

   

   


  İlgili ürünler:

   

  Ürün adı Her ml
  SU-250 Testosteron Propionat 30mg, Testosteron Fenilpropionat 60mg, Testosteron İzokaproat 60mg, Testosteron Decanoat 100mg
  SU-400 Testosteron Propionat 48mg, Testosteron Fenilpropionat 96mg, Testosteron İzokaproat 96mg, Testosteron Decanoat 160mg
  Testosteron karışımı 325 Testosteron Propionat 65mg, Testosteron Fenilpropionat 65mg, Testosteron Cypionate 85mg, Testosteron Decanoat 110mg
  TE-300 Testosteron Enantat 300mg
  TE-250 Testosteron Enantat 250mg
  TC-200 Testosteron Cypionate 200mg
  TP-100 Testosteron Propiyonat 100mg
  NPP-200 Nandrolone Fenil Propionat 200mg
  NPP-100 Nandrolone Fenil Propionat 100mg
  DECA-300 (ND-300) Nandrolone Decanoate 300mg
  NANDROMIX-300 Nandrolone Fenilpropiyonat 100mg, Nandrolone Decanoate 200mg
  BOLDEN-300 BU 300mg
  BOLDEN-600 BU 600mg
  TREN-A 75 Trenbolon Asetat 75mg
  TREN-E 100 Trenbolone Enantat 100mg
  TRENMIX-200 Trenbolone Asetat 75mg, Trenbolone Enanthate 125mg
  DP-100 Drostanolone Propionat 100mg
  MAST-200 Drostanolone Propionate 50mg, Drostanolone Enanatrat 150mg
  TrX-100 Trenbolon Enantat Trenbolon Heksahidrobenzil
  Primo 100 Metenolon Enantat 100mg
  PROVI-50 Mesterolon 50mg
  Blend-500 Tren E 250mg
  Direk E 250mg
  Blend-375 Tren E 125mg
  Direk E 125mg
  Test E 125mg
  Anadrol-50 Anadrol 50mg
  WINSTRO-50 Stanozolol 50mg

   


  Sipariş adımı:

  1: Bizim quation sonra, kabul ya da değil seçin.

  2: Denemeye karar verirseniz, sipariş için ödeme yapmak için bir ödeme yöntemi seçin.

  3: Ödemeyi aldıktan sonra paketi 24 saat içinde göndereceğiz, daha sonra mai yoluyla size paketleme detayı ile takip numarasını göndereceğiz.

  4: Başarılı olana kadar paketi takip etmeye yardımcı olacağız, kaza olursa, ücretsiz veya yarı fiyatına yeniden gönderilen yeniden gönderilmeye karar vermenin nedenini göreceğiz.


  Rekabetçi Avantajlarımız:
  1. Zengin deneyim: biz yıllardır bu alanda uzmanlaşmak, steroidlerimiz neredeyse tüm dünyada ihraç edilmiştir.ABD, Kanada, İngiltere, Brezilya, Almanya, Rusya, Avustralya, Yunanistan, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hollanda, İsveç, Ukrayna, Letonya, Litvanya, İrlanda, Avusturya, İran, Türkiye, Meksika, Tayland, Hindistan, Malezya, Singapur, diğer Orta Doğu ülkeleri, Avrupa ülkeleri, Amerika ülkeleri ve daha fazlası.
  2. Mükemmel kalite: Yüksek saflıkta ve uygun fiyat.İyi kalite başarımızın ilk temelidir.Tüm ürünlerimiz yüksek saflığa sahiptir.Böylece, talep emin olabilirsiniz.Karşılama sipariş örnekleri, moq sadece 10 gram.
  3. Güvenli ve hızlı teslimat: Birçok farklı gizli güvenli paketleme yöntemi, ekspres seçme deneyimi, gelmesi 4 ~ 7 gün, başarılı oran% 99.
  4. Deneyimsel düzen ve işbirliği: Ham tozların yanı sıra hormon çözeltisi ve Tarifler sunuyoruz.Size öğretebilir veya sitede nasıl hormon çözeltisi yapılacağını tartışabiliriz.Herhangi bir tartışma ve soru açığız!

  Ambalaj ve Hizmet:
  1. Kütle stoğu, ödeme yapıldığında derhal her gün teslimat emin olmak için.
  2. yıldır bu alanda meşgul olması, biz garanti edemez sofistike ve profesyonel lojistik departmanı, güvenli ve hızlı teslimat.
  3. Well eğitimli ve disiplinli ambalaj ekibi size yeterince güvenli bir paket sağlamak için profesyonel.Ayrıca, yüksek gümrük geçişinin garanti edilmesi için teslimat sırasında çok fazla acil durum oluşmasını önler.Hedefinize bir seferde 10 gram ila 20 kilogram toz (veya 100 ml ila 30 Litre sıvı) göndermenin benzersiz yolları.
  4. ambalaj resimleri ve dikiş numarası en kısa sürede ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde sağlanır.Güncellenmiş izleme kodu, paketinizin bir avucunu tutabileceğiniz için her gün sağlanacaktır.
  5. Perfect satış sonrası hizmet: ürün aldıktan sonra herhangi bir soru veya sorunlar oldu.
  Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın.24/7 çevrimiçi çeşitli sorunları çözmek için!

   

   

   

   

   

  İletişim bilgileri
  Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

  İlgili kişi: Eunice

  Tel: +86 17683962426

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)