Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOral Anabolik Steroidler

Anti-Östrojen Hormonu Tamoksifen Ham Toz Beyaz Rengi CAS 10540-29-1 Yüksek Saflıkta

Anti-Östrojen Hormonu Tamoksifen Ham Toz Beyaz Rengi CAS 10540-29-1 Yüksek Saflıkta

  • Anti Estrogen Hormone Tamoxifene Raw Powder Whitecolor CAS 10540-29-1 High Pure
  • Anti Estrogen Hormone Tamoxifene Raw Powder Whitecolor CAS 10540-29-1 High Pure
 • Anti Estrogen Hormone Tamoxifene Raw Powder Whitecolor CAS 10540-29-1 High Pure

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Kafen
  Sertifika: GMP,ISO,UKAS
  Model numarası: 10540-29-1

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 40 "
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: İsteğinizi
  Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 24 saat içinde
  Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
  Yetenek temini: 5000kg / ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  CA'LARI: 10540-29-1 EINECS: 234-118-0
  MF: C26H29NO MW: 371,51
  MP: 97-98 ° C (lit.) Saflık: % 99


  Anti Östrojen Hormon CAS için Oral Anabolik Steroidler Toz Tamoksifen Ham Toz tedarik: 10540-29-1

  Temel bilgi.

  Ürün adı: Tamoxifen
  Takma ad: Nolvadex-D; tamoxifen (z)
  Ticari isimler: Nolvadex, Istubal, Valodex, Genox
  CAS Kayıt Numarası: 10540-29-1
  Einecs No: 234-118-0
  Saflık: 99%
  MF: C26H29NO
  MW: 371,51
  Karakter: Beyaz kristal toz.
  Kullanımı: İleri, tekrarlayan meme kanseri ve yumurtalık kanseri ve diğer hastalıkların tedavisi için. Antineoplastik hammadde olarak kullanılır.
  Aynı sınıftaki diğer ilaçlar: Anastrozol, Letrozol, Tamoksifen sitrat, Exemestan

  COA:

  Ürün adı Tamoksifen (Nolvadex)
  Görünüm Beyaz kristal toz
  Kimlik IR, UV uyumlu uymak
  Kurutma kaybı ≤0.5ml 0.21 mi
  Ateşleme üzerinde kalıntı % 0.2'den fazla değil 0.07 mi
  Demir % 0.005'ten fazla değil % 0.0017'ye
  Ağır metaller % 0.001'den fazla değil 0.0006%
  İlgili maddeler Toplam:% 1.0'dan fazla değil
  Bireysel:% 0.5'ten fazla değil
  % 0.35
  % 0.13
  E-izomeri % 0,3'ten fazla değil % 0.18
  Organik uçucu safsızlıklar uygundur uygundur
  tahlil 99.0 ~ 101.0% % 99.6

  Açıklama:

  Nolvadex (tamoksifen sitrat) Clomid ile çok benzerdir, tüm dokularda aynı şekilde davranır ve Clomid ile aynı tipte bir östrojen agonisti / antagonistidir. İki molekül de yapı bakımından çok benzerdir. Nolvadex'in östrojen seviyelerini azalttığı doğru değildir: östrojen reseptörlerinden östrojeni bloke eder ve antagonist olduğu dokularda reseptörün hiçbir şey yapmasına neden olmaz. Kazançları azalttığı inancı, bilimsel literatürün, Nolvadex'in kullanımından dolayı, IGF-1'de (anabolik steroid kullanan kişilerde) çalışılmamış olmasına dair hafif bir azalma bildirmesinden kaynaklanmaktadır.

  Böylece Dan Duchaine, IGF-1'i azalttığını ve dolayısıyla kazançları azalttığını bildirdi. Bununla birlikte, eğer bu etki var ise, pek çok şey yapmış olduğu mükemmel kazanımlar ve hiç kimsenin aynı faaliyet profiline sahip olan Clomid'den hiç kimsenin fark etmemesinden dolayı çok küçük olmalıdır. Nolvadex'in su tutulmasını azaltacağı gerçeği, kullanıcının kazancın daha az olduğunu kabul etmesi ile sonuçlanabilir, çünkü kilo alımı daha azdır, dolayısıyla önyargıyı güçlendirir.


  Uygulamalar:

  Tamoksifen, aktif metaboliti olan 4-hidroksitoksifen ile meme dokusunda östrojen reseptörünün bir antagonistidir. Endometrium gibi diğer dokularda, bir agonist gibi davranır ve bu nedenle bir Seçici östrojen-reseptör modülatörü olarak karakterize edilebilir. Tamoksifen, menopoz öncesi kadınlarda hormon reseptörü pozitif meme kanseri için olağan endokrin (anti-östrojen) tedavidir ve aynı zamanda aromataz inhibitörleri de bu ortamda sıklıkla kullanılmasına rağmen menopoz sonrası kadınlarda bir standarttır.

  Tamoksifen, anovulatuar bozukluğu olan kadınlarda infertilitenin tedavisinde kullanılır. Bir kadının döngüsünün 3-7 günlerinde günde 10-40 mg'lık bir doz uygulanır. Ek olarak, zaman zaman tamoksifen ile tedavi edilen nadir bir durum retroperitoneal fibrozdur. Tamoksifen, gün öncesi ve sonrası menopoz dönemindeki kadınlarda hem erken hem de ileri ER + (östrojen reseptörü pozitif) meme kanserinin tedavisinde kullanılmaktadır.

  Ek olarak, erkek meme kanseri için en yaygın hormon tedavisidir. Ayrıca, hastalığın gelişme riski yüksek olan kadınlarda meme kanserinin önlenmesi için FDA tarafından da onaylanmıştır. Ayrıca, kontrendikasyonun azaltılması için onaylanmıştır. karşı meme kanseri).

  Tamoksifen ayrıca olumsuz yan etki riskini artırır. Bazı alt ekstremite lenfödem vakaları, bu ilaçların neden olabileceği kan pıhtıları ve derin ven trombozu (DVT) nedeniyle tamoksifen kullanımı ile ilişkilendirilmiştir. Lenfödem tedavisi başlanmadan önce kan pıhtılarının veya DVT'nin rezolüsyonu gereklidir.

  Tamoksifen sitrat dozu:

  Doz, günde 10mg - 60mg arasında değişir. Kazanılan kitlenin dramatik bir kaybını önlemek için steroid döngüsünü bitirdiğinizde bir PCT başlatmak önemlidir. PCT'yi ne zaman başlatacağınıza dair soru, kullandığınız steroidlerin türüne bağlıdır. Eğer siklusunuz vücut üzerinde nispeten en kısa etkiye sahip olan orallerden oluşuyorsa, derhal başlanması tavsiye edilir. Bazıları, PCT'nin steroid döngüsünün son günü kadar erken başlayabileceğini söylüyor. Kısa etkili esterler veya su bazlı enjektabllar ise, son enjeksiyondan 4-7 gün sonra PCT önerilir. Uzun etkili esterler durumunda, son enjeksiyondan yaklaşık 10-14 gün sonra olmalıdır.

  Rekabet avantajı:


  1. Zengin deneyim.
  Bu alanda yıllardır uzmanlaşan, zengin deneyim ve yaygın satış ağına sahibiz. Bizim steroid ve hormonlar Avrupa, Afrika, Asya, Amerika ve diğer ülkeler gibi denizaşırı ihraç edilmiştir. Misafirimizden iyi geribildirim almıyoruz, aynı zamanda onlarla uzun iş ilişkileri kurduk.


  2. Büyük kalite ve yüksek saflıkta.
  İyi kalite, başarımız için bir sırdır. Tüm ürünlerimiz yüksek saflığa sahiptir. Böylece müşterimizin ihtiyacını karşılayabilir. Hoşgeldiniz sipariş örnekleri, moq sadece 10 gram.


  3. En güvenli ve en hızlı teslimat.
  Biz toplu stok var, böylece ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde teslimat düzenleyebilirsiniz. Takip numarası sevkiyattan sonra hızlı bir şekilde bilgilendirilecektir. Bir seferde 0.01 kilo ila 50 kilo arası ürün gönderebilecek kendi paketleme şeklimiz var.


  4. İyi satış sonrası servis.
  7/24 mevcuttur. Paket güncellenmiş bilgi ASAP size söyleyecektir. Ve karşılaşılan çeşitli sorunları çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapın!


  5. Deneyimsel alışveriş
  Ham steroid toz ve sıvı yanı sıra, hormon çözümü ve formülü sunuyoruz. Sitedeki hormon çözümünü nasıl yapacağınızı size öğretebiliriz. Laboratuvarımız ziyareti memnuniyetle karşılıyor.

  İletişim bilgileri
  Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

  İlgili kişi: Eunice

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)