Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOral Anabolik Steroidler

Toz Oral Anabolik Steroidler Clomid / Clomifen / Clomiphene Ham Steroidler CAS 50-41-9

Toz Oral Anabolik Steroidler Clomid / Clomifen / Clomiphene Ham Steroidler CAS 50-41-9

  • Powder Oral Anabolic Steroids Clomid / Clomifen / Clomiphene Raw Steroids CAS 50-41-9
  • Powder Oral Anabolic Steroids Clomid / Clomifen / Clomiphene Raw Steroids CAS 50-41-9
 • Powder Oral Anabolic Steroids Clomid / Clomifen / Clomiphene Raw Steroids CAS 50-41-9

  Ürün ayrıntıları:

  Place of Origin: China
  Marka adı: Kafen
  Sertifika: GMP,ISO,UKAS
  Model Number: 50-41-9

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Minimum Order Quantity: 10g
  Fiyat: Negotiable
  Packaging Details: As your request
  Delivery Time: Within 24 hours after receiving your payment
  Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram,Bitcoin
  Supply Ability: 5000KG/Month
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  CA'LARI: 50-41-9 EINECS: 200-035-3
  MF: C32H36ClNO8 MW: 598,08
  MP: 116,5-118 ° C Saflık: % 99

  Tedarik Yüksek Kalite 99% Saflık Oral Steroidler Toz Clomid / Clomifen / Clomiphene Ham Toz CAS: 50-41-9

  Temel bilgi.
  Klomifen Sitrat
  Diğer Ad: Clomid
  CAS No: 50-41-9
  Einecs No: 200-035-3
  MF: C32H36ClNO8
  MW: 598.09
  Steroid Döngüsü Clomiphene için Erkek Anti Östrojenik Clomid
  Saflık: 99%
  Görünüm: Beyaz güç; Kokusuz.

  COA:

  Test öğeleri Şartname Test sonuçları
  Görünüm Beyaz veya kirli beyaz toz Beyaz toz
  Kimlik UV uyumlu uygundur
  Organik azotlu uygundur uygundur
  Sitrat uygundur uygundur
  Su % 1.0'dan fazla değil % 0.35
  Ağır su % 0.002'den fazla değil uygundur
  İlgili imalar İlgili bileşik A:% 2.0'dan fazla değil % 0.84
  Bireysel:% 0.5'ten fazla değil % 0.36
  (Z) izomeri uygundur uygundur
  Organik buharlaşma impuriti uygundur uygundur
  tahlil Between98.0 ~ 102.0% % 99.4
  Sonuç Bu parti USP 32 ile uyumludur.

  Ürün Açıklaması:

  Clomiphene Citrate, yapısı estrojene benzer ve güçlü bir anti-östrojene, ancak östrojenik aktiviteye sahip bir tür trifeniletilen türevidir. Bu ürünün ovülasyon indüksiyon mekanizması, hipofiz gonadotropinlerin salgılanmasında bir artış sağlamaktır; gonadotropin, yumurtalık içindeki folikül büyümesini ve olgunlaşmasını uyarır, ayrıca yumurtlama bozukluğu olan hastalar için% 35'lik bir klinik hamilelik oranıyla luteinize edici hormonun üretimine ve salgılanmasına neden olur.

  Bununla birlikte, primer amenore gibi primer pitüiter veya yumurtalık disfonksiyonu olan hastalar için, genellikle bu ilacı tedavi için uygulamaktır. Ek olarak, diğer organların (tiroid, adrenal disfonksiyon gibi) faktörlerinin neden olduğu anovülasyon bu tedaviye uygun değildir. Klomifen sitrat, azoospermi tedavisinde klinik olarak kullanılan erkeklerin sperm üretimini destekleme etkisine sahiptir. Klinik uygulama için ön koşul, yumurtalık ve normal veya biraz daha düşük hormon düzeylerinde belirli bir işlevdir.

  Uygulamalar:

  1. Ovulasyon indüksiyonu: anovulatuar veya yetersiz luteal fonksiyon bozukluğu tedavisi için; Gebelik umut eden infertilite kadınlar. 3-5 günlük adet kanaması veya progesteron yoksunluğu kanamasında, oral olarak günde 50 mg uygulanır ve sürekli olarak beş gün sürer. Genellikle ovülasyon, cinsel ilişkiyi kolaylaştırmak için hamilelik oranını arttırmanın kolay olduğu zaman ilaçları durdurduktan yaklaşık 7 gün sonra ortaya çıkar. Doz ovulasyonu indükleyebiliyorsa, tedavi tekrarlanabilir; yumurtlama yoksa, günlük doz 5 ardışık gün boyunca aç karnına iki kez uygulama ile 100 ila 150 mg'a arttırılabilir.

  Uygun endikasyonlarda, çoğu hasta uzun süreli amenore hastaları için tedavinin ilk döngüsünde yumurtlayabilir; endometriyalleri, indüksiyon menstruasyonunda iki ila üç seanslık tedavi gerektiren yeterince hassas değildir. Üç siklustan sonra ovülasyon hala devam etmiyorsa, tanının doğru olup olmadığı yeniden gözden geçirilmelidir.

  2. Fonksiyonel uterus kanaması, sekonder amenore veya ağır oligomenore ve polikistik over sendromu: Menstruasyona sahip olan kişiler için, menstruasyonun 5. gününde ilaç almaya başlamalılar; Menstrüasyona girmeyen kişiler 1 / d 50 ~ 100mg ile herhangi bir günde veya yapay döngünün 5. gününde başlayabilirler.

  3. Düşük sperm ve infertilitesi olan erkek: 25mg / d / per; ardışık 25 gün boyunca bir tedavi kursu olarak alınır. Sperm sayısı normal standartlara ulaşıncaya kadar beş gün durduktan sonra tekrarlayın; Bu işlem normalde 3 ila 12 ders alır. Spermi olmayan erkek hastalarda tedavi için klomifen sitrat uygulanmamalıdır.

  4. Senil vajinit ve spesifik olmayan vajinit: günde bir tablet klomifen sitrat uygulayın; vajinal fitiller ile (her tabletler bir hafta olmak üzere vajinaya klomifen 0.1 mg ve kloramfenikol 250 mg içerir) yerleştirilir; Klorheksidin fitilinden daha iyi verime sahip olduğu bildirilmiştir.

  5. anüs, vulva, skrotum kaşıntı ve egzama, dermatit, chilblains, uyuz tedavisi; Etkilenen bölgeyi hızlı etki, uzun süre ve yüksek güvenlikle tedavi etmek için% 10 klomifen sitrat krem ​​uygulayabilir.

  Ters tepkiler:

  Reçete edilen doz aralığı içinde, klomifen sitratın istenmeyen reaksiyonları açık değildir, bu, erkek infertilitesinin tedavisinde spermatogenezin baskılanması gibi artan yan etkilere neden olan aşırı doz ve uzun süreli ilaçla tedavinin etkinliğini etkilemez. Ana advers reaksiyonlar:

  1.Vazomotor semptomu: Bazı kadınlarda sıcak basması, terleme ve diğer menopoz sendromu olabilir.

  ilaçların anti-östrojen etkisi ile ilgili olan; Bu tedaviden sonra kaybolabilir, ayrıca östrojen uygulamasının artmasıyla hafifletilebilir.

  2. Karın semptomları: şişkinlik, düşme hissi ve yumurtlama ağrısı; Bu semptomlar genellikle ovülasyon ve yumurtalık genişlemesi ile ilişkilidir; Yumurtalık genişlemesi olasılığını dışlamak için tıbbi muayeneye tabi tutulmalıdır.

  3. Yumurtalık genişlemesi ve yumurtalık kistleri: önceden belirlenmiş dozun uygulanması nadiren genişlemiş yumurtalıklara neden olur; yumurtalık genişlemesi gerçekleştiğinde, normal yumurtalık boyutuna geri dönene kadar tedaviyi bırakınız; ilacın bir sonraki seyrinde ilaç dozu ve süresinin azaltıldığından emin olun; yumurtalık kistleri ortaya çıktığında, ovaryan hiperstimülasyon sendromundan kaçınmak için tedavi derhal kesilmelidir.

  4. Görme bozukluğu: Birkaç kişi bulanık görme, çift görme, yanıp sönen ışıklar vb. Alabilir. Belirtiler güçlü ışık altında kötüleşebilir; Görme bozukluğu ortaya çıktığında, tedavi derhal kesilmeli ve hastalar aynı zamanda göz muayenelerine tabi tutulmalıdır.

  5. Çoğul gebelikler ve teratojenik: klomifen sitratın çoklu doğumların insidansını önemli ölçüde artırabildiğini göstermiş, bu nedenle gerekliyse fetal redüksiyon ameliyatlarının yapılması gerekmektedir. Klomifenin oral olarak uygulanması, doğum kusurlarının insidansının yaklaşık% 2.5 olmasına neden olabilir.

  6. Diğer advers reaksiyonlar, çoğunlukla bulantı, kusma, sinirlilik, yorgunluk, baş dönmesi, baş ağrısı, uykusuzluk, meme şişmesi ve ağrı, artmış adet akışı, atopik dermatit, artan kilo, poliüri ve hafif gibi uzun tedavi nedenleri nedeniyle nadirdir. tedaviden sonra kaybolabilecek alopesi. Bu ürün karaciğer tarafından metabolize edilir, böylelikle karaciğer disfonksiyonu olan hastalar alınmamalıdır. Yumurtalık kistleri ve diğer jinekolojik kanser hastaları devre dışı bırakılmalıdır. Klomifen sitrat da, abortus ve teratojenik indükleyebilir, bu nedenle hamile kadınlar, devre dışı bırakılmalıdır.

  Rekabet avantajı:


  1. Zengin deneyim.
  Bu alanda yıllardır uzmanlaşan, zengin deneyim ve yaygın satış ağına sahibiz. Bizim steroid ve hormonlar Avrupa, Afrika, Asya, Amerika ve diğer ülkeler gibi denizaşırı ihraç edilmiştir. Misafirimizden iyi geribildirim almıyoruz, aynı zamanda onlarla uzun iş ilişkileri kurduk.


  2. Büyük kalite ve yüksek saflıkta.
  İyi kalite, başarımız için bir sırdır. Tüm ürünlerimiz yüksek saflığa sahiptir. Böylece müşterimizin ihtiyacını karşılayabilir. Hoşgeldiniz sipariş örnekleri, moq sadece 10 gram.


  3. En güvenli ve en hızlı teslimat.
  Biz toplu stok var, böylece ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde teslimat düzenleyebilirsiniz. Takip numarası sevkiyattan sonra hızlı bir şekilde bilgilendirilecektir. Bir seferde 0.01 kilo ila 50 kilo arası ürün gönderebilecek kendi paketleme şeklimiz var.


  4. İyi satış sonrası servis.
  7/24 mevcuttur. Paket güncellenmiş bilgi ASAP size söyleyecektir. Ve karşılaşılan çeşitli sorunları çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapın!


  5. Deneyimsel alışveriş
  Ham steroid toz ve sıvı yanı sıra, hormon çözümü ve formülü sunuyoruz. Sitedeki hormon çözümünü nasıl yapacağınızı size öğretebiliriz. Laboratuvarımız ziyareti memnuniyetle karşılıyor.

  İletişim bilgileri
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  İlgili kişi: Albert Gordon

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)