Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerNootropik

Kognitif CAS Tedavisi ve İyileştirilmesi İçin Nootropik Hormon Peptid Nootropik Toz Semax: 80714-61-0

Kognitif CAS Tedavisi ve İyileştirilmesi İçin Nootropik Hormon Peptid Nootropik Toz Semax: 80714-61-0

  • Nootropic Hormone Peptide Nootropic Powder Semax for Treatment And Improving Of Cognitive CAS:80714-61-0
  • Nootropic Hormone Peptide Nootropic Powder Semax for Treatment And Improving Of Cognitive CAS:80714-61-0
 • Nootropic Hormone Peptide Nootropic Powder Semax for Treatment And Improving Of Cognitive CAS:80714-61-0

  Ürün ayrıntıları:

  Place of Origin: China
  Marka adı: Kafen
  Sertifika: GMP,ISO,UKAS
  Model Number: 80714-61-0

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Minimum Order Quantity: 10vials
  Fiyat: Negotiable
  Packaging Details: As your request
  Delivery Time: Within 24 hours after receiving your payment
  Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram,Bitcoin
  Supply Ability: 5000vials/week
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  CA'LARI: 80714-61-0 Sınıf: ilaç sınıf
  MF: C37H51N9O10S MW: 813,929
  Saflık: % 99 Görünüm: Beyaz toz

  Kognitif CAS Tedavisi ve İyileştirilmesi İçin Nootropik Hormon Peptid Nootropik Toz Semax: 80714-61-0

  Hızlı Detay:

  Ürün Adı: Semax

  CAS NO: 80714-61-0

  Saflık:% 98'in üzerinde

  Moleküler Formül: C37H51N9O10S

  Görünüm: beyaz toz

  Yapısı: Met-Glu-His-Phe-Pro-Gli-Pro

  isim SEMAX
  Sıra Met-Glu-His-Phe-Pro-GIy-Pro
  CAS Numarası 80714-61-0
  Moleküler formül C37h51n9o10s
  Saflık (HPLC) % 98 Min
  Moleküler ağırlık 813,929
  Görünüm Beyaz toz

  Açıklama:

  Semax, çoğunlukla Rusya ve Ukrayna'da geniş bir aralıktaki koşullara göre üretilmiş ve reçetelenmiş bir ilaçtır; bununla birlikte baskın olarak nootropik, nöroprotektif ve nörojenik / nöro-görüntüleyici özellikleriyle ilgilidir. Met-Glu-His-Phe-Pro-Gly-Pro: aheptapeptid, adrenokortikotropik hormon (ACTH), ACTH (4-10) bir fragmanının sentetik analogudur.

  Uygulama:

  Semax sentezlendiği ve test edildiği tarihten 2 - 3 yıl arasında, ilacın yararlarını görmek için hayvanlar ve insanlar üzerinde çok sayıda çalışma yapılmıştır. Semax'in temel faydalarından biri bilişsel bir güçlendirici. Santral çalışanlarının 2 günlük bir çalışması, semax ve hafıza oluşumunu test etti. Sınavdan 1 saat önce 1 mg doz, doğru cevaplarda ciddi bir artış gösterdi.

  Bilişsel işlevlerin iyileştirilmesi için mekanizma BDNF ve NGF gibi beyin kimyasalları ile ilgilidir. Semax BDNF ve NGF'yi taban çizgisinin 8 katı ve 5 kat arttırabilir. Diğer birçok çalışma, beynin yeni nörolojik bağlantılar geliştirmesi için bir tür gübre işlevi gören BDNF'deki artışı doğruladı.

  Semax başka bir şekilde bilişsel yetenekleri geliştirir alfa beyin dalga durumlarının artması ile. EEG çalışmaları semax'in hastalarda alfa beyin dalgalarını artırabileceğini, ancak stresli durumlarda (hiperventilasyon) olumsuz EEG değişikliklerini de önleyebildiğini göstermektedir.

  Alfa beyin dalgalarının yararları da olumlu duygudurumun artmasına ve anksiyetenin azaltılmasına yardımcı olabilir. Semax faydaları arasında stres ve depresyon semptomlarının azaltılması yer alır. Psikofizyoloji Dergisi, semaksin akıl hastalığından muzdarip olanlara sedatif etkileri üzerine bir çalışma yayınladı. Bu faydaların bir kısmı, geleneksel olarak SSRI'larla yapılan serotonin döngüsündeki artıştan kaynaklanabilir.

  Son olarak, ilginç ama son derece iyi araştırılmamış bir semax yararı, uyarıcı potansiyelini arttırmaktır. Çalışmalar, şemaların uyarıcılarla (amfetamin gibi) kombinasyon halinde ilacın dopamin salımını artırabildiğini göstermektedir. Bir çalışmada% 262'den (sadece amfetamin)% 261'e (amfetamin ve semax) kadar aktivite artışı görülmüştür.

  Nasıl kullanılır:

  Kimyasal olarak konuşmak gerekirse, Semax kortikotropinden türetilmiş bir nöroaktif peptiddir. Kortikotropin, stres zamanlarında vücudunuz tarafından salınan bir peptit hormonu ve nörotransmitteridir. Vücudunuz stresli olduğunda, daha net düşünmek gerekir, bu nedenle kortikotropinin beyninizde önemli bir etkisi vardır.

  Semax aşağıdaki kimyasal yapıya sahiptir: Pro8-Gly9-Pro10ACTH.

  Daha önemlisi, Semax Piracetam'dan 1000 kat daha güçlü olarak tanımlanmıştır ve Noopept, Sunifiram ve Unifiram'a benzer faydalar sağlamaktadır.

  İlginçtir ki, Rusya'nın Semax ile olan aşk ilişkisi, Sovyetler Birliği çöktüğünde durmadı. 2011 yılından bu yana Rusya, Semax'ı “Vital ve Essential” bir ilaç olarak sınıflandırmıştır. İlaç genellikle Rusya genelinde reçete edilir - özellikle doktorlar nöroprotektif veya nöro-restoratif etkiler gerektiren durumlarla uğraşırken.

  Semax aslında nasıl çalışıyor? Semax, beyninizdeki Limbik Retiküler kompleksin reseptörlerini modüle eder. Özellikle serotonin, adenosin, histamin, dopamin ve asetilkolinle ilgilenen reseptörleri hedefler.

  Dozaj:

  Nootropik amaçlar için, günde 0.25-1 mg'lık bir doz uygun görünmektedir. Tüm gün ve muhtemelen ötesinde tek doz yeterlidir. Intranazal veya Sub-Q yönetimi Semax'in uygulanması için kabul edilen tek yoldur. Semax inaktif hale getirileceğinden, ağız yoluyla veya dilaltıyla tüketmeyin.

  Liyofilize Semax, enjeksiyon veya intranazal uygulama için uygun hale getirilmeden önce steril su ile sulandırılmayı gerektirir.

  Rekabet avantajı:

  1. Zengin deneyim.
  Bu alanda yıllardır uzmanlaşan, zengin deneyim ve yaygın satış ağına sahibiz. Bizim steroid ve hormonlar Avrupa, Afrika, Asya, Amerika ve diğer ülkeler gibi denizaşırı ihraç edilmiştir. Misafirimizden iyi geribildirim almıyoruz, aynı zamanda onlarla uzun iş ilişkileri kurduk.

  2. Büyük kalite ve yüksek saflıkta.
  İyi kalite, başarımız için bir sırdır. Tüm ürünlerimiz yüksek saflığa sahiptir. Böylece müşterimizin ihtiyacını karşılayabilir. Hoşgeldiniz sipariş örnekleri, moq sadece 10 gram.

  3. En güvenli ve en hızlı teslimat.
  Biz toplu stok var, böylece ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde teslimat düzenleyebilirsiniz. Takip numarası sevkiyattan sonra hızlı bir şekilde bilgilendirilecektir. Bir seferde 0.01 kilo ila 50 kilo arası ürün gönderebilecek kendi paketleme şeklimiz var.

  4. İyi satış sonrası servis.
  7/24 mevcuttur. Paket güncellenmiş bilgi ASAP size söyleyecektir. Ve karşılaşılan çeşitli sorunları çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapın!

  5. Deneyimsel alışveriş
  Ham steroid toz ve sıvı yanı sıra, hormon çözümü ve formülü sunuyoruz. Sitedeki hormon çözümünü nasıl yapacağınızı size öğretebiliriz. Laboratuvarımız ziyareti memnuniyetle karşılıyor.

  İletişim bilgileri
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  İlgili kişi: Albert Gordon

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)