Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerNootropik

Beyin Sağlığı İçin CAS 127464-43-1 Nootropics Takviyesi Mexidol Tozu

Beyin Sağlığı İçin CAS 127464-43-1 Nootropics Takviyesi Mexidol Tozu

  • CAS 127464-43-1 Nootropics Supplement Mexidol Powder For Brain Health
  • CAS 127464-43-1 Nootropics Supplement Mexidol Powder For Brain Health
 • CAS 127464-43-1 Nootropics Supplement Mexidol Powder For Brain Health

  Ürün ayrıntıları:

  Place of Origin: China
  Marka adı: Kafen
  Sertifika: GMP,ISO,UKAS
  Model Number: 127464-43-1

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Minimum Order Quantity: 10g
  Fiyat: Negotiable
  Packaging Details: As your request
  Delivery Time: Within 24 hours after receiving your payment
  Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram,Bitcoin
  Supply Ability: 5000KG/Month
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  CA'LARI: 127464-43-1 EINECS: 1592732-453-0
  MF: C8H11NO.C4H6O4 MW: 255,268
  Sınıf: Tıp Sınıf Saflık: % 99

   

  Beyin Sağlığı İçin En İyi Kalite Nootropics Supplement Mexidol Toz CAS: 127464-43-1

  Hızlı Ayrıntılar:

  Hızlı bilgi.

  Ürün: Mexidol

  CAS: 127464-43-1

  MF: C8H11NO.C4H6O4

  MW: 255.268

  Depolama Sıcaklığı: RT'de saklayın

  Görünüm: kirli beyaz kristal toz için beyaz

  Kullanımı: Emoksilin, bir B6 Vitamini olan Piridoksin'e benzeyen bir biyokimyasal yapıya sahip olduğu dikkate değerdir. Bu biçimiyle, Piridoksinin bazı yararları bazen Emoksidir. Bu gibi faydalar, merkezi sinir sistemi ve beyin için fonksiyonun yanı sıra kırmızı ve beyaz kan hücreleri oluşumuna olumlu etkisini içerir.

  Eş anlamlı meksidol, 2-Etil-6-metil-3-piridinol butanoat (1: 1), 2-Etil-6-metil-3-hidroksipiridin süksinat, Butandioik asit 2-etil-6-metil-3-piridinol (1: 1 ) 2-Etil-6-metilpiridin-3-ol süksinat, 2-etil-6-metil-3-hidroksipiridin süksinat (Mexidol), 2-Etil-6-Metil-3-piridinol butanoat, Mexidol (2-etil- 6-Metil-3-hidroksipiridin süksinat)
  CAS 127464-43-1
  MF C8H11NO.C4H6O4
  MW 255,268

  Açıklama:

  Emoksilin Süksinat (Etilmetilhidroksipiridin Süksinat).

  Süksinat tuzu olarak kullanıldığında, Mexidol veya Mexifin olarak da bilinen emoksilin (2-etil-6-metil-3-hidroksipiridin), Pharmasoft Pharmaceuticals tarafından Rusya'da üretilen bir antioksidandır. Kimyasal yapısı piridoksin (bir tür B6 vitamini) ile benzerdir. Amerika Birleşik Devletleri veya Avrupa'da herhangi bir tıbbi kullanım için onaylanmamıştır.

  Mexidol - güçlü bir anti-iskemik etkiye sahip yenilikçi, orijinal yerli ürün.

  "Mexidol Biyokimya Fiziği Enstitüsü'nde sentezlendi. 1980'lerin ortalarında NM Emanuel Bilimler Akademisi (RAS IBCP). Rus Bilimler Akademisi Farmakoloji Enstitüsü'nde eğitim aldı. 2003 Rus Hükümeti'nin ödülünü aldı.

  31 Aralık 1996'dan itibaren Rusya Federasyonu Sağlık Bakanlığı'nın №432 sayılı kararı. Mexidol'un klinik uygulamaya, 96/432 / 3.Blagodarya kayıt sertifikası numarasına izin verildi. Mexizol, Meksika'da uygulanacak geniş bir farmakolojik etki yelpazesine sahiptir. en az iki düzeyde - nöronal ve vasküler. Güçlü bir anti-iskemik, nöroprotektif, antihipoksik, nootropik, Wegetotropona, antistres, anksiyolitik, antikonvülzan ve diğer eylemleri vardır.

  Mexidol gibi akut iskemik inme, travmatik beyin hasarı, karın boşluğunun akut pürülan enflamasyonu (akut pankreatit, peritonit) gibi acil durumların tedavisinde kullanılır.

  Mexidol Uygulaması:

  1. Yardım konsantrasyonuna ve bilişi geliştirin. Emoksilin beyindeki kan akışını artırırken beyindeki oksijen seviyesini düzenleyerek nöronları düşük oksijen ve düşük glikozdan koruyarak çalışır. Dahası, beyindeki dopamin seviyesini arttırır, bu da bilişsel yetenekleri geliştirmeye yardımcı olabilir.

  2. Nöro-koruyucu etkiler sağlar. Nootropic davranışına bağlı olarak, emoxypine ayrıca, nöronları beynin nöronlarına zarar verebilecek zararlı serbest radikallerden koruyarak odaklanmayı artırmaya ve öğrenme ve belleği geliştirmeye yardımcı olur.

  3. Anksiyolitik etkiler. Daha önce yapılan çalışmalarda, emoksitin anksiyete duygularını azaltmaya yardımcı olduğu belirtilmiştir. Ayrıca, anksiyolitik ilaçlarla sıklıkla ilişkili olan yan etkiler (sedasyon gibi) yoktu.

  4. Antioksidan. Buna göre, emoksinin ana aktivite aracı, membran koruyucu ve antioksidan sonuçlarıdır. Çeşitli antioksidan enzimlerin, özellikle süperoksit dismutaz aktivitesini artırırken, aynı zamanda, kişinin sağlığına zarar verebilecek serbest radikallerin aktivitesini de inhibe eder.

  Mexidol Dozu:

  Endikasyonları mexidol ilacın dozaj formunun seçimini belirler - Mexidol tabletleri veya enjeksiyonları.

  Mexidol Tabletler, oral kullanım için tasarlanmıştır.Tedavi ve terapötik doz, hastanın durumuna ve ajana olan duyarlılığına bağlı olarak, sadece bir doktor tarafından belirlenir.

  Tedavi meksidol tabletleri genellikle 125-250 mg (bir veya iki tablet) eşit bir dozaj ile başlar. Sonra doz, istenen etki kadar gözlemlenen kadar yavaş yavaş artırılır.Günlük dozaj 800 mg (altı tablet) geçmemelidir. Mexidol genellikle iki ila altı hafta sürer.

  Alkolizmin eşlik ettiği yoksunluk belirtilerinin rahatlatılması için, bu ilacın beş ila yedi günlük bir süre alması önerilir. Bu ilaca yönelik tedavi nazikçe durdurulmalı ve bir ajanın dozunu iki ila üç gün boyunca tedricen azaltılmalıdır.

  Mexidol Bu çözelti intravenöz veya intramüsküler yolla verilir. İnfüzyonun uygulanmasını sağlamak için, ilaç izotonik sodyum klorür çözeltisi içinde seyreltilir. Jet ilaç verme için çok yavaş olmalıdır - yaklaşık beş ila yedi dakika. Hız dakikada 40-60 damla olmalıdır. Günlük doz Mexidol çözeltisi 1200 mg'ı geçmemelidir.

  Beyninde kan dolaşımının akut bozukluklarının tedavisi şu şekilde yapılır: ilk on ila on dört gün içinde, 200 ila 500 mg arasında günde iki ila dört kez (intravenöz damla) uygulanan Mexidol talimatlarına göre; ilacı takip eden on dört gün; günde iki-üç kez 200-250 mg uygulanır (kas içi) .Görünceler mexidol bu şemanın ilaç kullanımının çok etkili olduğunu gösterir.

  Yararları:

  Emoksilin süksinat, anti-depresif, dermaprotective ve stres azaltma sunar. Çalışmalar ayrıca, emoxypinin, mitokondriyal oksijen tüketimini artırarak zihinsel hasar ve bozukluklara sahip hastaların bilişsel işlevini ve beyin sağlığını geliştirdiğini göstermektedir.

  Birkaç çalışma, emoxypinin kalp rahatsızlığı olan hastalarda ortalama kan akışını artırırken, aynı zamanda oksidatif stresi de azalttığını göstermiştir.

  Üç aylık bir çalışma, uzun süreli emoxypine takviyesinin, retinal artere giden kan akışını arttırarak vizyonu iyileştirmeye yardımcı olduğunu bulmuştur.

  Rekabet avantajı:

  1. Zengin deneyim.
  Bu alanda yıllardır uzmanlaşan, zengin deneyim ve yaygın satış ağına sahibiz. Bizim steroid ve hormonlar Avrupa, Afrika, Asya, Amerika ve diğer ülkeler gibi denizaşırı ihraç edilmiştir. Misafirimizden iyi geribildirim almıyoruz, aynı zamanda onlarla uzun iş ilişkileri kurduk.

  2. Büyük kalite ve yüksek saflıkta.
  İyi kalite, başarımız için bir sırdır. Tüm ürünlerimiz yüksek saflığa sahiptir. Böylece müşterimizin ihtiyacını karşılayabilir. Hoşgeldiniz sipariş örnekleri, moq sadece 10 gram.

  3. En güvenli ve en hızlı teslimat.
  Biz toplu stok var, böylece ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde teslimat düzenleyebilirsiniz. Takip numarası sevkiyattan sonra hızlı bir şekilde bilgilendirilecektir. Bir seferde 0.01 kilo ila 50 kilo arası ürün gönderebilecek kendi paketleme şeklimiz var.

  4. İyi satış sonrası servis.
  7/24 mevcuttur. Paket güncellenmiş bilgi ASAP size söyleyecektir. Ve karşılaşılan çeşitli sorunları çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapın!

  5. Deneyimsel alışveriş
  Ham steroid toz ve sıvı yanı sıra, hormon çözümü ve formülü sunuyoruz. Sitedeki hormon çözümünü nasıl yapacağınızı size öğretebiliriz. Laboratuvarımız ziyareti memnuniyetle karşılıyor.  İletişim bilgileri
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  İlgili kişi: Albert Gordon

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)