Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerNootropik

Akıllı Beyin Improvemrnt İçin Hammadde Toz Nootropik Antidepresan Coluracetam

Akıllı Beyin Improvemrnt İçin Hammadde Toz Nootropik Antidepresan Coluracetam

  • Raw Material Powder Nootropics Antidepressant Coluracetam For Smart Brain Improvemrnt
  • Raw Material Powder Nootropics Antidepressant Coluracetam For Smart Brain Improvemrnt
 • Raw Material Powder Nootropics Antidepressant Coluracetam For Smart Brain Improvemrnt

  Ürün ayrıntıları:

  Place of Origin: China
  Marka adı: Kafen
  Sertifika: GMP,ISO,UKAS
  Model Number: 135463-81-9

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Minimum Order Quantity: 10g
  Fiyat: Negotiable
  Packaging Details: As your request
  Delivery Time: Within 24 hours after receiving your payment
  Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram,Bitcoin
  Supply Ability: 5000KG/Month
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  CA'LARI: 135463-81-9 EINECS: 1308068-626-2
  MF: C19H23N3O3 MW: 341,4
  Sınıf: Tıp Sınıf Saflık: % 99


  Akıllı Beyin Improvemrnt CAS için Nootropics Hammadde Toz Antidepresan Coluracetam CAS: 135463-81-9

  Hızlı bilgi.
  Ürün: Coluracetam
  CAS: 135463-81-9
  MF: C19H23N3O3
  MW: 341.4
  Depolama Sıcaklığı: 2-8 ° C
  Görünüm: beyaz kristaller
  Kullanımı: Beyin sağlığı ilacı, Nootropic

  ANALİTİK ÖĞELER ŞARTNAME ANALİTİK SONUÇLAR
  Görünüm Beyaz Tozdan Beyaza Beyaz toz
  İlgili maddeler Tek bir impurity≤0.5% % 0.13
  Toplam kirlilik% -1,0 % 0.37
  Kurutma kaybı ≤0.5% % 0.09
  tahlil >% 99,0 % 99.2
  Sonuç Kurumsal Standard'a Onaylandı


  Ürün tanıtımı:

  Coluracetam, pazara giren yeni racetam nootroplardan biridir. Bu güçlü bileşenin ardındaki fikir, bir Kolin alım arttırıcı olarak davranmasıdır. Başka bir deyişle, bu nootropiğin amacı, Choline'ın beyin ve vücut üzerindeki etkilerini arttırmaktır. Bu, Acetylcholine'ın artmış üretimini de içerir, bu olmadan kaslarımızı hareket ettirmek imkansız olabilir ve hatta basit gerçekleri hatırlayabilir. Sadece coluracetam, Asetilkolin üretimini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda beyin sinapslarındaki akışını da hızlandırır.

  Sıçan çalışmaları, Coluracetam'ın öğrenme açıklarının etkilerini azaltmada yardımcı olduğunu göstermiştir. Bu etkileri sadece azaltmakla kalmadı, aynı zamanda normal olarak beklenen yan etkilerden hiçbirine sahip değildi [4]. Bu ürün aynı zamanda sıradan bir duygudurum arttırıcı ve güçlü bir bellek güçlendirici olarak büyük bir potansiyele sahip olduğu düşünülmektedir. Beyin üzerindeki olumlu etkilerin yarı kalıcı olduğunu öne sürmek için bile kanıtlar vardır [5]. Kullanıcılar ayrıca oldukça geniş bir Coluracetam faydaları yelpazesini bildirmektedir. Bu gelişmiş konsantrasyon ve biliş hızını içerir. Coluracetam ayrıca hem kısa hem orta vadeli bellek ile yardımcı olur. Ayrıca bu nootropiği alırken daha kolay çalışabilmeleri ve daha kolay odaklanabildiklerine dair bir takım raporlar da vardır.

  Uygulama:

  Coluracetam, asetilkolin (ACh) sentezinin hız sınırlayıcı aşaması olan yüksek afiniteli kolin alımını (HACU) geliştirir ve şu anda var olan tek bilinen kolin alım arttırıcıdır. Çalışmalar Coluracetam'ın kolinerjik nörotoksinlere maruz kalan sıçanlara verilen tek bir oral dozda öğrenme bozukluğunu geliştirdiğini göstermiştir. Daha sonraki çalışmalar, kolin taşıyıcı regülasyon sistemini değiştirerek uzun süreli procognitive etkilere neden olabileceğini göstermiştir.

  Depresyon ve Anksiyete
  BrainCells Inc, 240 mg'lık bir dozajın (80 mg'lık üç günlük dozlara bölünmüş), GAD (yaygın anksiyete bozukluğu) ile birlikte majör depresyon komorbiditesinin tedavisinde yararlı olduğunu bulmuştur. Bununla birlikte, standart antidepresanları kullanmada rahatlama bulamayanlarda en belirgin olanı belirgindi. Bir dozdan sonra, fark edilebilir bir fark yoktu, ancak 80 mg'da 2 dozdan sonra,% 36'sı bir depresyon değerlendirme testi sırasında puanları iyileştirdi.

  görme yeteneği
  Coluracetam, gelişmiş renk görüşü, tanıma ve canlılık gibi optik faydalarla ilişkilendirilmiştir. Bu yararın arkasındaki mekanizmaları desteklemek için kesin bir kanıt olmasa da, uzmanlar Coluracetam'ın görsel süreçleri çalıştıran beynin içinde çalıştığına inanırlar.

  Dozaj
  Çalışma denekleri sıçanlar olduğundan, önerilen herhangi bir insan dozu yoktur, ancak dönüşüm için genel bir kılavuz vardır.

  Sıçanlarda, dozaj günde 1 mg / kg ve 10 mg / kg arasında değişmektedir. Allometrik ölçekleme kullanılarak, doz insanlarda 2.9 mg / kg olur, bu nedenle ortalama doz tipik bir ağırlık sınıfında biri için günde 203.5 mg'ı geçmemelidir.

  Coluracetam'ın toksisitesini gösteren bir bilgi yoktur, ancak yukarıdaki artışlarda verilen dozlarda hiçbir olumsuz yan etki görülmemiştir. Daha önce nootropik kullanmadıysanız, ilk kullanımda yaygın olan, kullanımdan sonra baş ağrısını geliştirebilirsiniz. Coluracetam'ı Choline ile istifleyerek, bu riski azaltırsınız.

  Rekabet avantajı:


  1. Zengin deneyim.
  Bu alanda yıllardır uzmanlaşan, zengin deneyim ve yaygın satış ağına sahibiz. Bizim steroid ve hormonlar Avrupa, Afrika, Asya, Amerika ve diğer ülkeler gibi denizaşırı ihraç edilmiştir. Misafirimizden iyi geribildirim almıyoruz, aynı zamanda onlarla uzun iş ilişkileri kurduk.


  2. Büyük kalite ve yüksek saflıkta.
  İyi kalite, başarımız için bir sırdır. Tüm ürünlerimiz yüksek saflığa sahiptir. Böylece müşterimizin ihtiyacını karşılayabilir. Hoşgeldiniz sipariş örnekleri, moq sadece 10 gram.


  3. En güvenli ve en hızlı teslimat.
  Biz toplu stok var, böylece ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde teslimat düzenleyebilirsiniz. Takip numarası sevkiyattan sonra hızlı bir şekilde bilgilendirilecektir. Bir seferde 0.01 kilo ila 50 kilo arası ürün gönderebilecek kendi paketleme şeklimiz var.


  4. İyi satış sonrası servis.
  7/24 mevcuttur. Paket güncellenmiş bilgi ASAP size söyleyecektir. Ve karşılaşılan çeşitli sorunları çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapın!


  5. Deneyimsel alışveriş
  Ham steroid toz ve sıvı yanı sıra, hormon çözümü ve formülü sunuyoruz. Sitedeki hormon çözümünü nasıl yapacağınızı size öğretebiliriz. Laboratuvarımız ziyareti memnuniyetle karşılıyor.


  İletişim bilgileri
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  İlgili kişi: Albert Gordon

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)