Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünleryem katkı maddeleri

Tüberküloz Tedavisinde CAS 13292-46-1 Rifampin Veteriner İlaçları Toz Rifampin

Tüberküloz Tedavisinde CAS 13292-46-1 Rifampin Veteriner İlaçları Toz Rifampin

  • CAS 13292-46-1 Rifampin Veterinary Drugs Powder Rifampin for Treating Tuberculosis
  • CAS 13292-46-1 Rifampin Veterinary Drugs Powder Rifampin for Treating Tuberculosis
 • CAS 13292-46-1 Rifampin Veterinary Drugs Powder Rifampin for Treating Tuberculosis

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Kafen
  Sertifika: GMP,ISO,UKAS
  Model numarası: 13292-46-1

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 40 "
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: İsteğinizi
  Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 24 saat içinde
  Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
  Yetenek temini: 5000kg / ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  CA'LARI: 13292-46-1 EINECS: 236-312-0
  MF: C43H58N4O12 MW: 822,94
  MP: 183 ° C (dec.) Saflık: % 99

  Tüberküloz Tedavisinde Rifampin Veteriner İlaçları Toz Rifampin CAS: 13292-46-1

  Ürün Açıklaması:

  Ürün adı: Rifampisin
  Eş anlamlı: Rifampinin
  CAS: 13292-46-1
  MF: C43H58N4O12
  MW: 822,94
  EINECS: 236-312-0
  Ürün kategorileri: Antibiyotikler, Organikler, Antitüberküler, Araştırma ve Deneysel Kullanım için Antibiyotikler, Biyokimya, Diğerleri (Araştırma ve Deneysel Kullanım için Antibiyotikler), Antibiyotik Gezgini, Ara Ürünler ve İnce Kimyasallar, Farmasötikler, İzotop Etiketli Bileşikler, Peptid Sentezi / Antibiyotikler, Kiral Reaktifler, İzotop Etiketli Bileşikler ; RIFADIN; antibiyotik
  Mol dosya: 13292-46-1.mol


  Uygulama:

  Doğal rifamisinlerin bazı yarı sentetik türevleri (rifamisin SV, rifampin [rifampisin], rifamid) genişlemiş spektrumlu antibiyotikler olarak kullanılmıştır. Rifamiksinler, DNA'nın sentezine, hassas DNA'ya bağımlı RNA polimerazın alt birimlerine bağlanarak mikroorganizmalarda karışırlar. Gram-pozitif organizmalara, bazı mikobakterilere, birkaç gram-negatif bakteri suşuna (çoğunlukla cocci; basil daha dirençli), bazı anaeroblara ve klamidyalara karşı aktiftirler. Yüksek konsantrasyonlarda, çeşitli virüslere karşı da aktiftirler. Tek başına rifampine karşı dirençli mantar ve maya enfeksiyonları, bir antifungal maddeye (örneğin, amfoterisin B) bir rifamisin eklendiğinde sıklıkla tepki gösterir. Rifamisinlere karşı direnç 1 adımlı bir işlem olarak hızla gelişebilir. Bu nedenle, penisilin, eritromisin, mikonazol ve amfoterisin B gibi diğer antimikrobiyallerle birlikte uygulanmalıdırlar.

  İnsanlarda rifamisinlerin birincil kullanımı tüberkülozu tedavi etmek olmuştur. Rifampin Rhodococcus equi pnömonisini kontrol etmek için taylarda kullanılmıştır. Rifamisinler, dokuları ve hücreleri önemli ölçüde nüfuz ettikleri için, özellikle hücre içi organizmalara karşı etkilidirler. Rifampin GI traktusundan emilen, ancak tam olarak (% 40) yetersizdir ve plazma konsantrasyonları 2-4 saat içinde doruğa ulaşır. Eşzamanlı besleme emilimi azaltabilir veya geciktirebilir. Rifampin ayrıca IM veya IV olarak da uygulanabilir.

  Rifampinin yaklaşık% 75-80'i plazma proteinlerine bağlanır. Yüksek lipid çözünürlüğü nedeniyle vücut dokularında ve sıvılarında yaygın olarak dağılır. Rifampin, bazıları aktif olan ve temel olarak safrada (insanlarda kolanjit için kullanılır) ve idrarda daha az derecede atılan çeşitli metabolitlere biyotransforme edilir. Ana ilacın enterohepatik döngüsü ve ana metaboliti (desasetilrifampin) yaygın olarak ortaya çıkar. Rifampinin eliminasyon yarı ömrü doza bağlıdır: atlarda, ~ 6 saattir; köpeklerde, ~ 8 saat. Plazma yarı ömrü, hepatik mikrozomal enzimlerin indüksiyonu nedeniyle tedavinin ilk 2 döneminde yaklaşık% 40 oranında kısalır; tersine, hepatik disfonksiyon ile artar.

  Rifampin genellikle iyi tolere edilir ve birkaç yan etki üretir. İnsanlarda karaciğer fonksiyonlarındaki (icterus) GI rahatsızlıkları ve anormallikleri bildirilmiştir. Hipersensitivite reaksiyonları ayrıca rifampin uygulamasından da kaynaklanabilir ve aralıklı dozaj çizelgeleri takip edildiğinde böbrek yetmezliği olası bir sonuçtur. Lenfositlerin kısmi, tersinir immünosupresyonu gelişir. İdrar, dışkı, tükürük, balgam, ter ve gözyaşı genellikle rifampinand ve metabolitleri ile kırmızı-turuncu renktedir. İV uygulamasından sonra MSS depresyonu ve atlarda geçici yetersizlik görülür. Atlarda rifampin için doz aralığı 10-25 mg / kg / gün, PO veya parenteraldir.

  Şirket tanıtımı:

  (1) Yüksek Kalite: Kafen Biotech kendi laboratuvar ve fabrika ile bir steroid üreticisidir.
  Ürünlerimizin saflığı, müşterilerimize gönderilmeden önce kalite departmanımız tarafından test edilmektedir. Çoğunlukla steroidler% 99 saflıktadır ve SGS, CTI ve ITS tarafından onaylanmıştır.

  (2) Uygun Fiyat: Bizim fiyatımız uluslararası pazar performansını karşılar ve yeni müşterilerimiz için en iyi dois fiyatını ve düzenli müşterilerimiz için promosyon fiyatını veririz.

  (3) Güvenli Hızlı Teslimat: Ödemenizi aldıktan sonra, 12 saat içinde parselinizi düzenlemek için profesyonel paket ekibimiz olacaktır. Her malın başarılı bir şekilde teslim edilebileceğini garanti edebiliriz.

  (4) Mevcut Gönderi Yolu: EMS, HongKong Post, DHL, TNT, UPS, FedEx, Kayıtlı Posta, Hava Express, Deniz Gemisi vb

  (5) Satış Sonrası Hizmet: Size bir sipariş verdikten sonra size iyi bir hizmet sunabiliriz. Aynı zamanda, enjeksiyon yapmak için size biraz homebrew tarifi sunabiliriz. Daha fazla hizmet sizin için daha uygundur.

  Rekabet avantajı:

  Rekabetçi fiyat ile 1 Yüksek kalite:
  1) Standart: Kurumsal Standart
  2) Tüm Saflık% 98
  3) Biz üretici ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilir.

  2 Hızlı ve güvenli teslimat:
  1) Parsel ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcut
  2) Güvenli ve gizli sevkiyat. Seçtiğiniz için çeşitli ulaşım yöntemleri.
  3) Gümrük geçiş oranı ≥% 99
  4) Biz çok hızlı ve güvenli ürünlerimizi gemi yardımcı olabilir kendi ajan / remailer / distribütör var ve biz transfer için orada stok var.

  3 Dünya çapında müşterilerimiz var:
  1) Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterileri rahat hissettirir, yeterli stok ve hızlı teslimat arzularını karşılar.
  2) Pazar geribildirim ve mal geribildirim takdir edilecektir, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak bizim sorumluluğumuzdur.
  3) Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet müşterilerden güven ve övgü kazanır.

  Sipariş nasıl yapılır:

  Öncelikle: Lütfen aradığınız öğeleri, miktarı ve hedef ülkeyi bildirin.

  İkincisi: Tüm ayrıntıları onaylıyor ve satın alma siparişini veriyorsunuz;

  Üçüncü: Ürünümüzün detay fiyatını gönderiyoruz ve referans için uygun nakliye yöntemini sunuyoruz.

  Forth: Siparişi onayla ve 100% peşin ödeme yap ve bize detay adresini gönder.

  Beşinci: Sevkıyatınızı ihtiyaçlarınıza göre düzenleriz.

  Altıncı: biz parsel aldıktan sonra satış sonrası servis sunuyoruz

  Guangzhou Kafen Biyoteknoloji Co, Ltd Çin'deki ham steroid tozları konusunda uzmanlaşmış tanınmış bir ilaç üreticisidir. Çin'in merkezi bölgesinde sadece steroidler tozu ve farmasötik hammadde üreticisi değil, aynı zamanda tüm dünyada ihracat yapmaktadır. Tüm tozlar doğrudan fabrikada tedarik edilir.


  Ürünlerimiz Almanya, Norveç, Polonya, Finlandiya, İspanya, İngiltere, Fransa, Rusya, ABD, Brezilya, Meksika, Avustralya, Japonya, Kore, Tayland, Endonezya, Uruguay ve diğer birçok ülkeye ihraç edilmiştir. Aylık çıktı 100 kilogramdan fazla. Spor sahaları, sporcu sahaları, sağlık kurumları, klinikleri ve benzeri alanlarda hizmet veren çok sayıda sadık müşteriyi en rekabetçi fiyatlarla en kaliteli ürünlerle besleriz. Ücretsiz örnekler mevcuttur. Esnek ve Önlenemez ödeme koşulları. Özel müşteri hizmetleri ve 7/24 çevrimiçi zamanında ve yararlı satış sonrası hizmet.
  İletişim bilgileri
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  İlgili kişi: Albert Gordon

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)