Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTrenbolone Steroidler

% 99 Yüksek Saflıkta Erkek Hormonu Ham Anabolik Trenbolon Steroidleri Mibolerone CAS 3704-09-4

% 99 Yüksek Saflıkta Erkek Hormonu Ham Anabolik Trenbolon Steroidleri Mibolerone CAS 3704-09-4

  • 99% High Purity Male Hormone Raw Anabolic Trenbolone Steroids Mibolerone CAS 3704-09-4
  • 99% High Purity Male Hormone Raw Anabolic Trenbolone Steroids Mibolerone CAS 3704-09-4
 • 99% High Purity Male Hormone Raw Anabolic Trenbolone Steroids Mibolerone CAS 3704-09-4

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Kafen
  Sertifika: GMP,ISO,UKAS
  Model numarası: 3704-09-4

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 40 "
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: İsteğinizi
  Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 24 saat içinde
  Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
  Yetenek temini: 5000kg / ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün adı: Mibolerone CA'LARI: 3704-09-4
  MF: C20H30O2 MW: 302.45
  EINECS: 223-046-5 Kimyasal özellikleri: Beyaz kristal katı

  % 99 Yüksek Saflıkta Erkek Hormonu Ham Anabolik Trenbolon Steroidleri Miboleron CAS: 3704-09-4


  Temel bilgi.

  Ürün Adı: Mibolerone
  CAS: 3704-09-4
  MF: C20H30O2
  MW: 302,45
  EINECS: 223-046-5
  Kimyasal Özellikleri: Beyaz Kristalin Katı
  Kullanım: Testosteron ile ilgili sentetik anabolik steroid. Kontrollü madde (anabolik steroid)


  Açıklama:

  Mibolerone başlangıçta, dişi köpeklerini yumurtalıklarının döngüsünü kapatarak ısı altındayken kontrol altında tutmak için kullanılan bir veterinerlik ürünüdür. Uygun zamanlama ile, yetiştiriciler, sürtüklerinin ısı döngülerini düzenleyebilirler. Sonunda sporcular, olaylardan önce saldırganlığı artırmak için ürünü kullanmaya başladılar. Hatta Mike Tyson'ın Holyfield ile yaptığı karşılaşma sırasında kötü huylu kulak ısırma olayı sırasında Check Drops'ta olduğu söylendi.

  Ancak, geç büyük guru Dan Duchaine, modern vücut geliştirmede Check Drop'ların uygulanmasından çok daha önce keşfetti. Damlalar, nihai savaş çevrelerinin artan popülaritesi sayesinde ürüne duyulan ilgi nedeniyle yeni bir iniş yapmadan önce birkaç kez üretime girdi ve çıktı.


  Uygulamalar:

  Sporcular tarafından en sık spor müsabakalarından 30-40 dakika önce kullanılır. Kontrol damlaları sporcuların dilinin altına yerleştirilir ve saldırganlık, kuvvet ve adrenalin ataklarını içeren etkiler hızla hissedilir. İlaç yaklaşık dört saat içinde vücudu bırakır.

  En androjenik bileşiklerden biri olmasının yanı sıra, mibolerone de en zehirlidir. En yaygın yan etki progesteron ilişkili jinekomastidir çünkü 19 nor-androjendir.

  Özellikler:

   

  Açıklama
  Beyaz Veya Pratik Beyaz Kristal Toz

  Ref. Standart

  Kurumsal Standart

  Analiz Testlerinin Sonuçları

  Testler

  Analiz Standardı

  Sonuçlar

  Erime noktası

  176 ~ 181

  176.8 ~ 181

  Özel rotasyon

  + 25 ~ +31

  25,7

  Kurutma kaybı

  ≤0.5%

  % 0.39

  tahlil

  ≥97%

  % 99.1

  Sonuç

  Kurumsal Standarda Uygun Olun

  Miboleron Fonksiyonları ve Özellikleri

  Kontrol Damlaları (Mibolerone), anabolik steroid Nandrolone'dan elde edilen oral anabolik androjenik bir steroiddir. Özellikle, bu yapısal olarak değiştirilmiş bir Nandrolone formudur. Nandrolone hormonunun 7. ve 17. pozisyonuna bir metil grubu ekleyerek kontrol damlaları var. 7. pozisyondaki eklenen metil grubu, hormonun androjenisitesini arttırır ve 5-alfa reduktaz enziminin etkisini önler. 17. pozisyondaki eklenen metil grubu, hormonun oral alımını korur. Bu, Kontrol Damlalarını C17-alfa alkillenmiş (C17-aa) anabolik steroid olarak sınıflandırır.

  Nandrolone hormonuna yapılan hafif değişimler bize şimdiye kadar yapılmış en güçlü ve güçlü androjenlerden birini ve hatta oldukça anabolik olan birini verir. Yeni literatür, Kontrol Damlalarının testosterondan 5,9 kat daha anabolik ve androjen olarak 2,5 kat daha güçlü olduğunu belirtmiştir. Bununla birlikte, fonksiyonel olarak daha fazla androjenik görünebilir, ancak anabolik gücü neredeyse hiç görülmez.
  Kontrol Damlaları yaklaşık 3 saatlik bir yarı ömrü taşır. Aynı zamanda güçlü bir steroid, miligram yerine mikrogramların dozlarında alınan tek steroidlerden biridir. Steroid normal olarak bir olay veya antrenmandan 30-40 dakika önce alınır.

  İnternet inancının aksine, Check Drops östrojeniktir. Bu anabolik steroid, büyük miktarda aromataz aktivitesine neden olabilir. Aynı zamanda çok güçlü bir progestindir. Bununla birlikte, uzun süre boyunca veya östrojenik özelliklerin görülmesine izin veren dozlarda nadiren kullanılır. Anabolik etkilerin neredeyse hiç görülmediği düşük miktarlarda kullanılır. Herhalde önemli östrojenik aktivite üretecek gerçek bir anabolik etki görmek için günde 5 mg yukarı çıkacaktır. Bu tür dozlar ayrıca korkunç yan etkiler ve sonuçları ile de gelirdi.

  Miboleron'un etkileri

  İnsan Check Drops kullanımının amacı saldırganlığı arttırmaktır. Bu, herhangi bir steroid kullanıcısı bu anabolik steroid kullanacak tek önemli nedendir. Tüm anabolik steroidlerin saldırganlığı arttırdığını söylemek çok yaygındır, ancak verilere baktığımızda bu doğru değildir. Anabolik steroidlerin çoğu, steroid kullanımı ile saldırganlıkta herhangi bir göreceli artış yaşamayacak ve sert veriler bunu desteklemektedir. Fakat Check Drops ile saldırganlıktaki artışlar çok gerçekçi ve bireyin bunu iyi ya da kötü yapan saldırganlıkla yaptığı şeydir. Saldırganlık kendi başına kötü bir şey değildir; Aslında, saldırganlık çok olumlu bir özellik olabilir, ancak sadece aklı başında ve başlı bireylerde. Birey kendi davranışında zaten sorunlu ise, Check Drops kullanımı sadece onu güçlendirecektir.

  Bu steroid için en yaygın kullanım noktası bir dövüş veya güç kaldırma yarışmasından önce. Bu sporcuların steroidle mücadele etmelerine veya daha agresif bir şekilde hareket etmelerine yardımcı olmak için yarışmanın yapıldığı güne kadar yarışmaya giden bir kaç hafta sürmesi alışılmadık bir durum değildir. Bir yarışma diyetinin sonunda vücut geliştiriciler de bazen hazırlıklarının son haftalarında ilerlemelerine yardımcı olmak için kullanırlar. Vücut geliştirme çalışması cehennem olabilir ve son haftalar taşıdıkları aşırı düşük yağ seviyeleri ve acımasız eğitim nedeniyle birçok düşüşe neden olurlar. Check Drops, bitirmenin bir miktar ihtiyacını sağlayacaktır. Bununla birlikte, aromatizasyon nedeniyle su tutma riski vardır, ancak kontrol edilebilir ve diğer hazırlık bölümlerinin tümünün sıralanması durumunda önemli olmamalıdır.

  Check Drops saldırganlığının etkileri söz konusu olduğunda gerçekten hepsi var. Teknik olarak anabolizmi teşvik etmek için bir steroid olarak kullanılabilir ve bunu çok iyi yapabilirdi. Fakat en az birkaç hafta boyunca günde birkaç miligram alacağı için, böyle bir doz ve kullanım bedeni ve belki de sağlığını bozacak bireysel sorunlara neden olacaktır.

  Kullanıcı Notları:


  Bu gerçekten kötü şeyler. Temel olarak, sadece atletik bir olaydan hemen önce saldırganlığı artırmak için iyidir veya
  yoğun bir eğitim seansından önce. Çoğu sporcu, Metiltestosteron, Testosteron Süspansiyonu veya
  Halotestin genellikle bu amaç için tercih edilir, çünkü kontrol damlaları siyahta nadiren bulunur.
  Market.

  İletişim bilgileri
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  İlgili kişi: Albert Gordon

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)