Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTrenbolone Steroidler

Kas Bina CAS 10161-33-8 için Anabolik Ham Steroid Toz Trenbolone Bankası

Kas Bina CAS 10161-33-8 için Anabolik Ham Steroid Toz Trenbolone Bankası

  • Anabolic Raw Steroid Powder Trenbolone Base for Muscle Building CAS 10161-33-8
  • Anabolic Raw Steroid Powder Trenbolone Base for Muscle Building CAS 10161-33-8
 • Anabolic Raw Steroid Powder Trenbolone Base for Muscle Building CAS 10161-33-8

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Kafen
  Sertifika: GMP,ISO,UKAS
  Model numarası: 10161-33-8

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 40 "
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: İsteğinizi
  Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 24 saat içinde
  Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
  Yetenek temini: 5000kg / ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün adı: Trenbolone Takma ad: trenbolone; Estra-4,9,11-trien-3-on, 17b-hidroksi- (7CI, 8CI); (+) - Trenbolon
  CA'LARI: 10161-33-8 MF: C18H22O2
  MW: 270.37 Tahlil: % 99
  Görünüm: açık sarı kristal toz Kullanım: Kas bina için kullanılabilir


  Kas Bina CAS için Anabolik Ham Steroid Toz Trenbolone Baz CAS: 10161-33-8


  Temel bilgi.

  Ürün adı: Trenbolone
  Diğer adı: Trenbolone; Estra-4,9,11-trien-3-on, 17b-hidroksi- (7CI, 8CI); (+) - Trenbolon; 17b-hidroksiöstra-4,9,11-trien-3-on; 17b-Trenbolone, 9,10,11,12-Dehidro-19-nortestosteron; RU2341, Estra-4,9,11-trien-3-on, 17-hidroksi-, (17b) -; Trienbolone; B-Trenbolone;
  CAS kayıt numarası: 10161-33-8
  Moleküler formülü: C18H22O2
  Molekül ağırlığı: 270.37
  Test:% 99
  Görünüm: Açık sarı kristal tozu
  Kullanımı: Kas bina için kullanılabilir. Trenbolone, kelimenin tam anlamıyla geleneksel ve ticari olarak temin edilebilen en güçlü anabolik steroiddir. Trenbolone, çok güçlü, etkileyici ve çok yönlü bir anabolik steroiddir ve bu da, söylenti, yanlış anlaşılma ve mistisizmden oluşan ağır bir örtüden muzdariptir.


  Ürün Açıklaması:

  Trenbolon, Nandrolone'un bir türevi olup, kimyasal özelliklerinde ve mukavemetinde çok önemli farklılıklar gösterir. Trenbolon ve ana hormon Nandrolone, 19-nor bileşikler veya 19-nors (19-nortestosteron için kısa) olarak bilinen bir anabolik steroid sınıfına / kategorisine aittir. 19-ne anabolik steroidler, yapıları üzerinde 19. karbon içermedikleri için etiketlenirler - bu karbon, Nandrolone ve Trenbolone gibi 19-nor bileşikler haricinde Testosteron ve diğer tüm anabolik steroidler üzerinde bulunur.

  Trenbolon ayrıca endojen androjen üretimini baskılayan testosterondan çok daha güçlüdür. Bu, östrojenin negatif geri besleme inhibisyonuna sahip tek suçlu olmadığı gerçeğini açıkça ortaya koymaktadır, çünkü burada bu hormonun birikmesi söz konusu değildir. Bununla birlikte, trenbolonun bir 19-nortestosteron (nandrolon) türevi olduğu (bu bileşiklerin bir özelliği olduğu) gibi, bu bileşikte bulunan bir progestin olarak bazı aktiviteler vardır.

  Uygulama :

  Trenbolon asetat, birçok avantajı nedeniyle vücut geliştirme endüstrisinde oldukça popülerdir. Sadece kas dokusunda önemli bir büyümeye neden olmaz, aynı zamanda yoğunluğu, sertliği, vaskülariteyi ve aynı zamanda kurulukta da artacaktır. Aynı zamanda iyi bilinen bir güç arttırıcıdır ve vücut geliştiriciler gibi bazı güç atletleri programlarında kullanır. Et endüstrisinde kullanımı ile kanıtlandığı gibi, yeniden kasıtlamak (kas kazanmak) için de en iyi ilaçlardan biridir. Ayrıca hızlı yağ kaybına neden olur. Saldırganlığı ve atılganlığı artırmadaki rolü iyi bilinir.

  Trenbolon asetatın bir başka yararı, kan akışını bir hafta kadar kısa bir sürede çabuk temizlemesidir. Trenbolonların yan etkilerini yaşıyorsanız, trenbolonların bu özelliği size yardımcı olacaktır, çünkü yan etkiler birkaç gün içinde dağılacaktır.

  Bir birey estrolojenin trenbolon seviyelerini kullandığında östrojenik bir hormon düşer. Bunun nedeni, doğal testosteron üretiminin bir trenbolon döngüsü sırasında bastırılmasıdır, bu da östradiol üretimini bastırır. Trenbolonlar, nispi nandrolon ile birlikte, 19-yapıları denilen anabolik steroidler kategorisine girerler, çünkü yapılarında 19. karbonun eksik olması nedeniyle. Trenbolonların aromatize olmasının nedenlerinden biri de budur. Neredeyse hiç testosteron bulunmadığında, aromatize edilebilecek hiçbir substrat yoktur. Sonuç olarak, estrojen üretimi çok düşük olur.

  COA:

  Ürün adı Trenbolonlar Bankası
  Açıklama Beyaz veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz Beyaz toz
  tahlil 98.00% min % 99.5
  Kurutma kaybı % 0.5 maksimum % 0.2
  Erime noktası 165 ~ 175 ° C 171.5 ° C
  Ateşleme Kalıntısı % 0.10 maks % 0.03

  Kullanımı:

  • Kas inşa etmek için kullanılabilir.
  • Trenbolone, kelimenin tam anlamıyla geleneksel ve ticari olarak temin edilebilen en güçlü anabolik steroiddir.
  • Trenbolone, çok güçlü, etkileyici ve çok yönlü bir anabolik steroiddir ve bu da, söylenti, yanlış anlaşılma ve mistisizmden oluşan ağır bir örtüden muzdariptir.

  Paketleme:
  Paket ve sevkiyat için profesyonel ekibimiz var. Ülkenize bir kerede 100 gramdan 100kg'a kadar tozları göndermek için özel bir yol. Gümrüklü geçiş garantisi için hızlı ve gizli sevkiyat düzenlenebilir.

  İletişim bilgileri
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  İlgili kişi: Albert Gordon

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)