Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSeks İyileştirici İlaçlar

Yüksek Kaliteli Seks Steroidleri Toz Ham Toz CAS119356-77-3

Yüksek Kaliteli Seks Steroidleri Toz Ham Toz CAS119356-77-3

High Quality Sex Steroids Powder  Raw Powder CAS119356-77-3

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Kafen
Sertifika: GMP
Model numarası: 119356-77-3

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Sağduyulu ve gizli
Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, Bitcoin ve Banka Havalesi
Yetenek temini: 5000kg / ay
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 119356-77-3 MF: C21H23NO.ClH
MW: 341,88 Görünüm: Beyaz toz
Saflık: % 99 Depolama: Kuru tutun

Ürün adı: hidroklorid
Eş anlamlı: DAPOKSETİN ;; (S - (+) - N, N-Dimetil-a- [2- (naftaleniloksi) etil] benzenmetanamin hidroklorür, hidroklorür, baz, (S) -N, N-DiMetil-3- (naftalen-1 - yoksi) -1-fenilpropan-1-aMine; (S - (+) - N, N-DiMetil-a- [2- (naftaleniloksi) etil] benzenMethanaMine hidroklorid hidroklorür; D-HCL
CAS: 119356-77-3
MF: C21H23NO.ClH
MW: 341,88

Ürün Açıklaması

Westoxetin ve diğer markalar arasında pazarlanan, 18-64 yaşlarındaki erkeklerde erken boşalma (PE) tedavisi için özel olarak geliştirilen ilk bileşiktir. serotonin taşıyıcıyı inhibe ederek, postsinaptik yarıkta serotoninin etkisini arttırır ve sonuç olarak ejakülatör gecikmeyi teşvik eder. Selektif serotonin geri alım inhibitörü (SSRI) ailesinin bir üyesi olarak başlangıçta bir antidepresan olarak yaratıldı. Bununla birlikte, diğer SSRI'lardan farklı olarak, vücutta hızla emilir ve ortadan kaldırılır. Hızlı hareket eden özelliği, bir antidepresan olarak değil, PE tedavisi için uygun hale getirir.

hidroklorür erektil disfonksiyon ve erken boşalma tedavisinde kullanılan ED tedavisi için oral bir ilaçtır, erektil fonksiyon bozukluğu ve erken boşalma çok önemli gelişmeler vardır. Farklı nedenlerle iktidarsızlık erken boşalmanın neden olduğunu kanıtlayan 1500'den fazla belge var, başarı oranının% 80'in üzerinde olduğunu biliyor ve dünya çapında 20 milyondan fazla insanın kullanımıyla güvenilir iyileştirici etkisini göstermesi uzun vadeli istikrarını kanıtlıyor. ön sevişme için gerekli olan bir zamana denk gelen 25 ila 60 dakikalık çalışma fonksiyonunun güvenliği, en yüksek ilaç konsantrasyon zamanındaki zaman ayarını biliyordu, hem karı hem de karı tatmin edici bir cinsel yaşamda yardımcı oluyordu.


Uygulama:

Erkek erken boşalma ve erektil disfonksiyon tedavisi.
ABD'de ve diğer bazı ülkelerde PE için spesifik onay tedavisi olmaması nedeniyle, Fluoksetin, Paroksetin, Sertralin, Fluvoksamin ve Sitalopram gibi diğer SSRI'lar PE'yi tedavi etmek için klinik ilaçlar olarak kullanılmıştır. Waldinger'ın meta analizi, bu geleneksel antidepresanların kullanımının, kullanıldığında üç ila sekiz kez IELT'yi yaklaşık 2-9 kez artırdığını göstermektedir. Bununla birlikte, anlamlı bir etkililik elde etmek için bu SSRI'lar günlük olarak alınmalıdır ve uzun yarı ömür, ilaç birikimi riskini ve bunun sonucu olarak, cinsel libidoyu azaltma ve erektil disfonksiyona neden olma gibi artan yan etkiler riskini arttırır. Diğer taraftan, hızlı etkili bir SSRI'dır. Birkaç saat içinde vücuttan hızla emilir ve elimine edilir. Bu olumlu farmakokinetik, ilacın vücutta birikme riskini en aza indirir ve bu nedenle yan etkileri azaltır.

Erkek erken boşalma ve erektil disfonksiyon tedavisi. ABD'de ve diğer bazı ülkelerde PE için özel onay tedavisinin olmaması nedeniyle, fluoksetin, paroksetin, sertralin, fluvoksamin ve sitalopram gibi diğer SSRI'lar PE'yi tedavi etmek için etiket dışı ilaçlar olarak kullanılmıştır. Waldinger'ın meta analizi, bu geleneksel antidepresanların, kullanıldığında üç ila sekiz katına kıyasla IELT'yi iki ila dokuz kat taban çizgisi üzerinde arttırdığını göstermektedir.

Bununla birlikte, anlamlı bir etkililik elde etmek için bu SSRI'lar günlük olarak alınmalıdır ve uzun yarı ömür ilaç birikimi riskini artırır ve bunun sonucunda cinsel libidoyu azaltma ve erektil disfonksiyona neden olma gibi olumsuz etkilerin artmasına neden olur. Diğer taraftan, hızlı etkili bir SSRI'dır. Birkaç saat içinde vücuttan hızla emilir ve elimine edilir. Bu olumlu farmakokinetik, ilacın vücutta birikme riskini en aza indirir ve bu nedenle yan etkileri azaltır.

() erken boşalma ve erektil disfonksiyon tedavisi için yeni bir hızlı SSRI, kısa bir yarı ömür, seçici bir 5 - HT geri alım inhibitörü (SSRI) olarak. bir 5-HT geri alım inhibitörüdür (SSRI), depresyon ve ilişkili afektif bozuklukların tedavisinde yaygın olarak kullanılan ilaçlar


Usages:

(ve diğer markalar arasında), 1864 yaşındaki erkeklerde erken boşalma (PE) tedavisi için özel olarak geliştirilen ilk bileşiktir. serotonin taşıyıcıyı inhibe ederek, postsinaptik yarıkta serotoninin etkisini arttırır ve sonuç olarak ejakülatör gecikmeyi teşvik eder. Selektif serotonin geri alım inhibitörü (SSRI) ailesinin bir üyesi olarak başlangıçta bir antidepresan olarak yaratıldı. Bununla birlikte, diğer SSRI'lardan farklı olarak, vücutta hızla emilir ve ortadan kaldırılır. Hızlı hareket eden özelliği, bir antidepresan olarak değil, PE tedavisi için uygun hale getirir.


Şartname:

madde gereklilik Sonuç
Görünüm Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz Neredeyse Beyaz Toz
Erime noktası 175 ° C-185 ° C 181.2 ° C-182.8 ° C
Optik dönme + 128 ± 3 (C = 1, CH3OH) 127,33
Kurutma kaybı ≤1.0% % 0.20
Ateşleme Kalıntısı ≤0.1% % 0.10
Saflık ≥98.5% 99.47%En İyi Kalite Steroidler Ham Toz CAS: 119356-77-3

İletişim bilgileri
Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

İlgili kişi: Eunice

Tel: +86 17683962426

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)