Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerDHEA Prohormone

Anabolik Steroidler Toz 1-DHEA / Androst-1-Ene-3b-Ol-17-One Ham Toz

Anabolik Steroidler Toz 1-DHEA / Androst-1-Ene-3b-Ol-17-One Ham Toz

Anabolic Steroids Powder 1-DHEA / Androst-1-Ene-3b-Ol-17-One Raw Powder

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Kafen
Sertifika: GMP
Model numarası: 76822-24-7

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Sağduyulu ve gizli
Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, Bitcoin, Banka Havalesi
Yetenek temini: 5000kg / ay
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 76822-24-7 MF: C19H28O2
MW: 288,42442 Görünüm: Beyaz toz
Saflık: % 99 Depolama: Sakin ol

Ürün Adı: 1-DHEA, 1-Andros, 1-Dehidroepiandrosteron
Kimyasal adı: 1-androsten-3b-ol-17-one
CAS NO: 76822-24-7
Moleküler Formül: C19H28O2
Moleküler Ağırlık: 288.42
Saflık:% 99,0
Sınıf: Farmasötik Sınıf
Görünüm: beyaz crytalline tozu

Vücut Geliştirme CAS 76822-24-7 için Anabolik Steroidler 1-D Hea

Muhtemelen aileniz ya da büyükanne-babalarınız büyüdüklerinde üstün olduklarını düşündükleri bir şeyle ilgili olarak “günüme geri” ifadesini kullandıklarını duymuşsunuzdur. Aynı vücut geliştiriciler için de geçerli olabilir.

Günümde, 2005 yasağından önce, yasal olarak satışa sunulan çeşitli prohormonlar ve tasarım steroidleri vardı. Doğada bulunmuşlardı ve bu nedenle DHEA altında yasal ya da yasal satışa izin veren yasalarda boşluklar vardı.

Ama zamanlar değişti ve buna karşılık endüstri de değişti…


DHEA Güçlü Bir Prohormandır

1-DHEA, 1-Testosteron (dihidroboldenon) için bir prohormondur. Genellikle "1-Andro" (1-Andros ne) markası altında satılmaktadır. 1-Andro, 1-Test'e dönüşümünde iki adım gerektiren 17-aa olmayan bir prohormondur. 17-keton fonksiyonel grubunun 17b-HSD ile azaltılması, 1-Androstenediol üretir, 3-hidroksil grubunun 3a-HSD ile oksidasyonu, 1-Androstenedion üretir. Bu metabolitlerin her ikisi de bazı anabolik / androjenik özelliklere sahip olabilir, ancak 1-Andro.1-Andro'dan görülen anabolik kas bina etkilerini üreten 1-Testosteron'a daha fazla dönüşümü yapısal olarak zayıf görünür. Hedef hormon 1-Testosteron olmak için iki enzimsel dönüşüm gerektirir. Teknik olarak bir "DHEA" molekülü olduğu gerçeğini atın ve çoğu bunun zayıf prohormon olduğuna inanır. Bununla birlikte, West Texas A & M Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen yeni bir çalışma, aksi halde göstermektedir.
Direnç antrenmanında ortalama 5 yıllık deneyime sahip 9 erkek ve% 13'lük bir ortalama vücut yağı, yapılandırılmış bir direnç eğitim programını tamamlarken 4 hafta boyunca 330 mg 1-Andro günlük verildi. Veriler, döngü öncesi ve döngü sonrası toplanmıştır: yağsız kütle, güç, lipitler ve kalp metabolik işlevi. Bunlar gibi çalışmalar, prohormon çalışmalarının kutsal kazığıdır. Çok nadirdirler. Bunun gibi bir çalışma bir prohormon üzerinde yapıldığında, o zaman akıllıcadır, saatlerce ölçülen herhangi bir diyet o kadar da kötü olamaz, değil mi? Haftasonu etrafında planlanabilmeniz için iki gün burada soruyorlar, böylece hareket halindeyken denemek zorunda kalmıyorsunuz. dikkate almak. Bu çalışmalar, ne tür kazançlar elde edilebileceğine, hangi dozun en iyi olduğuna ve prohormondan gelen toksisitenin derecesine ilişkin yaygın sorulara daha iyi cevaplar vermektedir.

Sonuçlar 1-Andro'nun yapısal olarak görünenden çok daha güçlü olduğunu gösterdi. 9 erkek, ortalama yağsız 10.4 poundluk bir kütle kazanmış ve toplam yükte 92.2 pound'luk bir artışla tezgah / bodur / deadliftte artış sağlamıştır. Bunlar bir prohormonun önemli kazanımlarıdır. Bu sonuçların, günlük alınan 330 mg saf 1-Andro'dan kaynaklandığını akılda tutmak önemlidir. İnternetteki önerilen dozlar günde 100-800 mg arasında değişir; Bu çalışma için geriye dönük olarak 800 mg fazladır. Kreatinin ve aspartat transaminazın (AST) artması ile kardiyak metabolik fonksiyonun olumsuz etkilendiği dikkat çekiciydi. Lipitler de olumsuz etkilendi; LDL'de bir artış ve HDL'de azalma gözlenmiştir.


1- Androsteronetm (1-DHEA), 1-androstenediol (1-AD), 1-androstenedion (orijinal 1-AD) ve / veya 1-testosteronu dönüştürmesi gereken bir metile olmayan (non 17aa) pro-steroidtir. aktif. 1. pozisyondaki çifte bağ, karaciğerin atılımına direnme kabiliyetini biraz artırıyor gibi görünmektedir.


1-Androster e vücutta doğal olarak oluşur ve doğal olarak DHEA'nın bir metabolitidir. (2) 17b-HSD enzimi 1-Androster e'yi 1-Androstenediol'a dönüştürür ve 3b-HSD bunu 1-Androstenedion'a dönüştürür. Bu 1-AD metabolitlerinin her ikisi de 1-Testosterona dönüştürülebilir. 1-AD metabolitlerinin kendi başlarına anabolik ve androjenik etkileri olduğu bilinmesine rağmen, 1-Testosteron muhtemelen etkilerin çoğunun bu steroid ile geldiği yerdir.


Östrojene dönüşme olmadığından, kullanıcılar bu bileşikle şişmanlaşmayacak ve kan basıncı üzerinde dramatik bir etkiye sahip olmayacaktır. Bununla birlikte, kullanıcıların bu bileşikle rapor ettikleri benzersiz bir yan etki, uyuşukluk hissidir. (DHEA gibi bir nuero-aktif hormon ile 1-An rone istifleme bu etkinin tersine yardımcı olabilir gibi görünüyor).


1-Andr bir (ve öncelikle metabolitleri) nispeten güçlü androjenik etkilere sahiptir, bu nedenle gyno neredeyse hiçbir zaman bir sorun değildir. Bununla birlikte, androjenik etki nedeniyle, bu bileşik MPB'ye eğilimli olanlar için hafif bir saç dökülmesi riski oluşturabilir. Bu steroid 17aa olmadığı için, HDL / LDL oranını olumsuz yönde etkileyeceğinden daha az endişe duyulmalıdır.


Bu bileşikten elde edilen sonuçların genellikle gerçekleştirilmesi birkaç hafta sürmektedir. Yağsız kas kütlesinin ve kuvvetinin ılımlı kazanımları beklenebilir, ancak kullanıcılar, hücre dışı ve hücre içi su tutma oranı çok az olduğundan, bu bileşik ile boyut veya ağırlıkta hızlı artışlar beklememelidir. Bu, bu steroidin kazanımlarını post döngüsünü korumak için oldukça kolay hale getirir.


1-Andros e hemen hemen her bileşik ile iyi bir şekilde istiflenecektir. Boyut ve güçte daha fazla dramatik kazanımlar elde etmek için bu bileşiğin bir aromatize edici steroid veya başka bir yerde listelenen progestasyonel bileşiklerden biri ile istiflenmesi önerilir.


Dozlama

Çalışmayı tercih ettiği dozlayıcı, bu bileşiği diğer anaboliklerle istifade edip etmediği veya tek başına çalıştırdığı konusunda büyük ölçüde değişir. Genellikle günde en fazla 1-DHEA ile 300-600mg arasında en popüler dozaj, ancak geçmişte hormonal veya tasarımcı steroid deneyimi olan deneyimli kişiler, 700-1000 mg'lık dozlarda deney yapabilirler. Eklenen fayda bu dozda göz ardı edilebilir olabilir ve olası yan etkileri büyük ölçüde artar.

Bu bileşiğin vücut ağırlığınız kadar sert olmadığı için, 8 haftaya kadar uzatılabilir, 6 hafta en yaygın olanıdır. Çoğu kullanıcı üçüncü haftadaki etkilerini kas sertliği / artırılmış güç şeklinde fark etmeye başlayacaktır. Daha deneyimli kullanıcılar 8 hafta boyunca 1-DHEA'yı güvenli bir şekilde çalıştırabilecek olsa da, acemi kullanıcılar her zaman genel dozaj miktarlarında kalmalı ve 6 haftadan uzun olmamalıdır.

Dozlarınızı günde 2-3 farklı zamana bölmelisiniz, ideal olarak 5-6 saat (veya iki günlük dozda 8 saat) ayrılmalıdır. İdeal sonuçlar için antrenman seansından en fazla 45 dakika önce bir saatliğine en yüksek dozu alın.

Yan etkiler

Tek başına kullanıldığında 1-DHEA ile yan etkiler yaygın değildir, ancak çoğu kullanıcı bu bileşenden belirgin bir uyuşukluk yaşar. Önemli androjenik potansiyele sahip olması ve östrojene dönüşememesi nedeniyle, su tutulumu ve jinekomasti nadiren bildirilmektedir. Bu bileşiğin androjenisite seviyesi, aynı zamanda, erkek tipi kelliklere eğilimli olan kullanıcılar için bir saç dökülmesi riski olarak da ortaya çıkabilir, bununla ilgili raporlar ise çok fazla değildir. Herhangi bir tasarımcı steroid veya pro-hormon yan etkileri ile ortaya çıkabilir ve çoğu durumda uygun döngüsel destek kurallarını uygulayarak önlenebilir. Aşağıdakiler, 1-An ile diğer olası yan etkilerin bir listesidir.

Azalmış Libido / Cinsel İşlev
Anksiyete / Uyarılmış Duygu
saldırganlık
Biraz artan Kan Basıncı
Geri Pompalar (Egzersizler sırasında / sonrasında arkada donuk ağrı)

İstifleme

1-DHEA, popüler bir istifleyicidir, bunun nedeni, kullanıcıların bu maddeyi Halodrol gibi popüler metillenmiş anaboliklerle istiflemesine izin veren, nispeten yumuşak ve metillenmemiş olmasıdır. Tipik olarak kullanıcılar, dengeli bir anabolik / androjenik etki sağlamak için bu bileşiği daha düşük androjenik maddelerle istiflemek isteyecektir. 1-DHEA, bir dökme veya bir kesim sırasında kullanılabilir. Aşağıda birkaç anaboliğin kısa bir listesi verilmiştir. 1-DHEA genellikle şu şekilde yığılır:

Metillenmiş Bileşikler (H-Drol, P-mag, Superdrol, vb)
Metile Olmayan Bileşikler (11-OXO, 4-DHEA, Furazadrol, M-LMG, vb.)
Post Döngü Tedavisi

Post döngüsü tedavisi, her zaman olduğu gibi, her döngünün en önemli parçalarından biridir. Vücudunu homeostasise geri döndürmek için çalışmazsa, kazançlar kaybedilir (sağlık riskleri anlamsız hale gelir) ve yan etki şansı önemli ölçüde artar. Bir tasarımcı steroid veya pro-hormon almayı bıraktığınızda, vücudunuz bir hormon değişikliği geçirir ve endokrin sisteminizde stres yaratır. Düzgün bir şekilde planlanmış bir PCT (Post Cycle Therapy) ile vücudumuza normal fonksiyona geri dönüş sağlayarak yardımcı oluruz. Düzgün planlanmış bir PCT'yi takip etmemek, aşağıdaki gibi istenmeyen yan etkilere neden olabilir:

Jinekomasti (Kaltak Göğüsler)
kaygı
Depresyon
Kas Kaybı / Yağ Kazanımı
Cinsel Yan Etkiler

Ürün listesi

1 Testosteron enantat CAS: 315-37-7
2 Testosteron asetat CAS: 1045-69-8
3 Testosteron propionat CAS: 57-85-2
5 Testosteron cypionate CAS: 58-20-8
6 Testosteron fenilpropiyonat CAS: 1255-49-8
7 Testosteron izokaproat CAS: 15262-86-9
8 Testosteron dekanoat CAS: 5721-91-5
9 Testosteron Sustanon 250 -
10 Testosteron undekanoat CAS: 5949-44-0
11 Turinabol (4-Klorotestosteron asetat) CAS: 855-19-6
12 Oral turinabol CAS: 2446-23-3
13 Stanolon (androstanolon) CAS: 521-18-6
14 Nandrolone Decanoate (DECA) CAS: 360-70-3
15 Nandrolone Cypionate CAS: 601-63-8
16 Nandrolone Phenypropionate (Durabolin) CAS: 62-90-8
17 Boldenone Undesilenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9
18 Boldenone Asetat CAS: 2363-59-9
19 Drostanolone Propionate (Masteron) CAS: 521-12-0
20 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1
21 Superdrol Tozu (metil-drostanolon) CAS: 3381-88-2
22 Trenbolon Asetat (Finaplix H / Revalor-H) CAS: 10161-34-9
23 Trenbolone Enanthate (parabolan) CAS: 10161-33-8
24 Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat CAS: 23454-33-3
25 Epiandrosterone CAS: 481-29-8
26 Dehidroizandrosteron Asetat CAS: 853-23-6
27 7-keto DHEA (7-okso DHEA) CAS: 566-19-8
28 Metenolon Enanthate (Primobolan) CAS: 303-42-4
29 Metenolon Asetat CAS: 434-05-9
30 Methandrostenolone (Dianabol) CAS: 72-63-9
31 Tamoksifen Sitrat (Nolvadex) CAS: 54965-24-1
32 Klomifen sitrat CAS: 50-41-9
33 Toremifen sitrat CAS: 89778-27-8
34 Letrazol (Femara) CAS: 112809-51-5
35 vardenafil CAS: 831217-01-7
36 CAS: 119356-77-3
37 HCl CAS: 1071929-03-7
38 Dutasteride CAS: 164656-23-9
39 Finasterid CAS: 98319-26-7
40 Yohimbin HCI CAS: 65-19-0

İletişim bilgileri
Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

İlgili kişi: Albert Gordon

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)