Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAmino Asit Takviyeler

Gıda CAS 9012-76-4 için İlaç Dereceli Amino Asit Takviyeler Kitosan

Gıda CAS 9012-76-4 için İlaç Dereceli Amino Asit Takviyeler Kitosan

  • Pharmaceutical Grade Amino Acid Supplements Chitosan for Food CAS 9012-76-4
  • Pharmaceutical Grade Amino Acid Supplements Chitosan for Food CAS 9012-76-4
  • Pharmaceutical Grade Amino Acid Supplements Chitosan for Food CAS 9012-76-4
 • Pharmaceutical Grade Amino Acid Supplements Chitosan for Food CAS 9012-76-4

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: kafen
  Sertifika: USP, GMP ,ISO9001, UKAS,BP
  Model numarası: 9012-76-4

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 40 "
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Gizlenmiş ve gizli veya her müşterinin ihtiyaçlarına göre
  Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 12 saat içinde
  Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
  Yetenek temini: 800-1000kg / ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün adı: kitosan CA'LARI: 9012-76-4
  MF: (C6H11O4N) n MW: 179,17112
  Görünüm: Beyaz toz Ekspres: Vb EMS, DHL, FedEx, (kapı-kapı)

  Gıda CAS 9012-76-4 için Amino Asit Takviyeleri İlaç Dereceli Hammadde Kitosan


  Temel bilgi.

  Chitosan
  EINECS: 222-311-2
  CAS: 9012-76-4
  Moleküler Formül: (C6H11O4N) n
  Molekül Ağırlığı: 161.158 .n
  Kimyasal özellikler
  Görünüm: beyaz toz.
  Molekül Ağırlığı: 179.17112
  Yoğunluk: 1.75g ​​/ cm3
  Erime Noktası: 88 derece C
  Depolama Sıcaklığı: Sıkıca kapalı bir kapta saklayın. Serin, kuru ve iyi havalandırılmış bir alanda, uyumsuz maddelerden uzakta depolayın.
  Kırılma indeksi: 1.7
  Çözünürlük: suda çözünmez
  Kararlılık: Kararlı. Güçlü oksitleyici maddeler ile uyumsuz.
  Kullanım: Mide yağ ve kolesterol tutma yeteneğine sahip olduğu iddia.
  Özellikleri: Bu ürün toksik değildir, kokusuzdur, kirli beyaz veya hafif sarı bir tozdur ve asitte çözünebilir, suda ve bazda çözünmez veya normal organik çözeltilerdir.


  Açıklama:

  Kitosan rastgele dağılmış β- (1-4) bağlı D-glukosamin (deasetilatlı birim) ve N-asetil-D-glukozamin (asetillenmiş birim) içeren bir lineer polisakkarittir. Karides ve diğer kabuklu kabukların alkali sodyum hidroksit ile muamele edilmesiyle yapılır.

  Kitosan bir dizi ticari ve olası biyomedikal kullanımları vardır. Tarımda tohum tedavisi ve biyopestisit olarak kullanılabilir ve bitkilerin mantar enfeksiyonları ile savaşmasına yardımcı olur. Şarap yapımında, bozulmayı önlemeye yardımcı olarak bir dolgu maddesi olarak kullanılabilir. Endüstride, kendi kendini iyileştiren bir poliüretan boya kaplamasında kullanılabilir. Tıpta, kanamayı azaltmak için ve antibakteriyel ajan olarak bandajlarda yararlı olabilir; ayrıca ilacı deri yoluyla sağlamaya yardımcı olmak için kullanılabilir.

  Daha tartışmalı olarak, kitosanın, yağ emilimini sınırlamada kullanılması gerektiği iddia edilmiştir, bu da onu diyet için yararlı kılar, ancak buna karşı kanıtlar vardır.

  Araştırılmış olan kitosanın diğer kullanımları, çözünebilir bir diyet lifi olarak kullanılmasını içerir.

  Kitosan kitinden elde edilir, suda çözünmez ancak seyreltik asitte çözünür ve insan vücudu tarafından emilir. Firdt türevi olarak, kimyasal yapısı katyonlu makromolekül alkalik polisakkarit polimeridir. Özgün fiziksel, kimyasal özellikleri ve biyoaktif işlevi vardır.

  Kitosan aşağıdaki gibi sıralanmıştır:
  A. Yüksek Yoğunluklu Kitosan
  B. Yüksek Viskozite Kitosan
  C. Endüstriyel Sınıf Kitosan
  D. Gıda Sınıfı Kitosan
  E. Tıbbi Sınıf Kitosan
  F. Düşük Moleküler Ağırlık Kitosan
  G. Aroxymethyl Chitosan
  H. Kitosan Oligosakkarit


  Uygulamalar:

  1) Gıda Alanı
  Gıda katkı maddeleri, kıvam arttırıcılar, koruyucu meyveler ve sebzeler, meyve suyu arındırıcı madde olarak kullanılır.
  ajan, adsorban ve sağlık gıdaları.

  2) Tıp, sağlık ürünleri alanı
  Kitosan toksik olmayan, anti-bakteriyel, anti-inflamatuar, hemostatik ve bağışıklık fonksiyonuna sahiptir, suni deri, cerrahi dikişlerin kendi kendine emilimi, tıbbi giyinme Şube, kemik, doku mühendisliği, iskeleler, karaciğer fonksiyonunu güçlendirir. sindirim işlevini, kan yağını düşürmeyi, kan şekerini düşürmeyi, tümör metastazını inhibe etmeyi ve ağır metallerin adsorpsiyonunu ve komplekslenmesini iyileştirir ve salgılanabilir, ve böylece, sağlıklı gıda ve ilaç katkı maddelerine kuvvetle uygulandı.

  3) Çevre koruma alanı
  Kitosan ve türevleri, atık su arıtımı ve metal içeren atık sudan metal geri kazanımı için iyi bir topaklayıcıdır; tekstil alanında: mordan, sağlık kumaşı, ebatlama maddeleri, baskı ve boyama olarak.

  4). Tarım alanı
  Büyüme hızlandırıcıları, biyo-böcek ilaçları, yem katkı maddeleri, tohumlar vb.

  5) Tütünün Alanı
  Tütün tabakası yapıştırıcılar, düşük taramalı filtre vb.

  Kitosan, derin deniz Alaska yengeçlerinden ekstre edilen kitinin deasetilasyonundan rafine edilir. Doğal polisakkaritler arasındaki tek temel polisakkarit olan bu ürün birçok fiziksel ve kimyasal özelliklere ve fizyolojik aktiviteye sahiptir. Kesinlikle, bu ürün kolesterolü kontrol edebilir, bakteriyel aktiviteyi engelleyebilir, yüksek tansiyonu önleyebilir ve kontrol edebilir, ağır metalleri emebilir ve salgılayabilir, nemi muhafaza edebilir ve bağışıklığı güçlendirebilir. Gıda endüstrisinde, bu ürün antibakteriyel ajan, meyve ve sebze koruyucu ve antioksidan olarak kullanılabilir. Moleküler zincirde birçok özel fonksiyonel grup vardır, bu nedenle kitosan, asilasyon, sülfasyon ve oksidasyon, aşılama ve çapraz bağlama, hidroksietilasyon ve hidroksimetilleme gibi fonksiyonel gruplar üzerindeki farklı reaksiyonlara göre birçok ürüne üretilebilir. Bu ürünler ilaç, gıda, kimyasal, kozmetik, su arıtma, metal ekstraksiyon ve geri kazanımı, biyokimyasal ve biyomedikal mühendisliği gibi birçok alanda kullanılabilir. GS-kitosan oligosakkarit, yüksek yoğunluklu tip, özel moleküler ağırlık tipi, medikal / gıda / sanayi tipi tip, suda çözünür tip ve özel tip dahil olmak üzere birçok türde kitosan vardır.


  Kitosan, mantar, bakteri ve virüsün büyümesini ve çoğalmasını engelleyebilir. Bu ürün kaplama koruma olarak kullanıldığında, solunum metabolizmasını ve meyve ve sebzelerin su kaybını önleyebilir, böylece yaşlanma sürecini yavaşlatarak organizasyon ve yapıyı yavaşlatır ve hasat sonrası yaşamlarını etkili bir şekilde uzatabilir. Bu ürün antioksidan olarak da kullanılabilir. Isıtma işleminde, et hemoglobininden serbest demir iyonları açığa çıkarılır ve kitosan ile şelatlar oluştururlar, böylece katalitik aktiviteleri inhibe olur.


  Kullanımı:

  Tarım ve bahçecilik kullanımı
  Çitosan için, öncelikle bitki savunması ve verim artışı için kullanılan tarım ve bahçecilik kullanımları, bu glukozamin polimerinin bitki hücresinin biyokimyasını ve moleküler biyolojisini nasıl etkilediğine dayanmaktadır. Hücresel hedefler plazma membranı ve nükleer kromatindir. Sonraki değişiklikler hücre membranları, kromatin, DNA, kalsiyum, MAP Kinaz, oksidatif patlama, reaktif oksijen türleri, callose patojenez ilişkili (PR) genler ve fitoaleksinler oluşur.

  Doğal biyokontrol ve el koyucu
  Tarımda, kitosan esas olarak bir doğal tohum muamelesi ve bitki büyümesi arttırıcı olarak ve bitkilerin mantar enfeksiyonlarına karşı kendilerini savunmaya yönelik doğuştan gelen yeteneklerini arttıran çevre dostu bir biyopestisit maddesi olarak kullanılır. Doğal biyokontrol aktif maddeler olan kitin / kitosan, ıstakoz, yengeç ve karides gibi kabuklular ve böcekler ve mantarlar gibi diğer birçok organizmada bulunur. Dünyadaki en bol biyolojik olarak çözünebilen materyallerden biridir.

  Depolama:

  kuru, temiz, gölgeli ve serin bir yerde saklayın. Nakliye ışık tahliyesi, tehlikeli, zehirli ve kirlilik öğeleri ile karıştırılmamalıdır, kesinlikle yağmurda yasaktır.

  COA:

  madde Standart
  appreance Beyaz toz
  Deacetylation derecesi >% 85
  viskozite <200mpa.s
  Nemli içerik <% 10
  çözünmez <% 1
  Pb <2 ppm
  Gibi <0.5ppm
  Toplam plaka sayısı <1000cfu / g
  E. Coli Negatif
  Küf ve maya <100
  parçacık boyutu 60-80mesh
  Paketleme 25kg / tambur

  İletişim bilgileri
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  İlgili kişi: Albert Gordon

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)