Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Certifications
iyi kalite Deca Durabolin steroid satış için
iyi kalite Deca Durabolin steroid satış için
Customers Reviews
Yüksek kalite. Tozlarını kullandım, kazandığım sonuçtan memnunum! Kesinlikle tekrar sizden satın almak için sabırsızlanıyorum!

—— İbrahim

Şirketinizden 500g Oxandrolone aldım. Çok yüksek saflık ve düzgün bir şekilde çözülür. Enjeksiyon sırasında ağrı yok

—— Quintion

Her şey harika. Bana daima güvenli gönderi teklif ediyorsun. Benim için hiçbir gümrük sorunu yok. Bunu takdir ediyorum. Teşekkürler.

—— Humphrey

Tarifin için çok teşekkürler. Bana enjeksiyon için nasıl çözüm üretileceğini öğrettin. Önceden daha güçlü olacağım.

—— Levi

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd
Guangzhou Kafen Biotech Co, Ltd Satış Ekibi Rutin Toplantısı Sergide Guangzhou'ya hoşgeldiniz

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Kafen Bio
No. Çalışanları : 201~300
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2002
İhracat p.c : 80% - 90%
Kafen'in ürünleri, Vücut Şekillendirme, Kas Kütlesi Artışı, Atlet Beslenme Takviyesi, Tıbbi Saha, Araştırma Uygulamaları ve EKT gibi çeşitli alanlarda dünya çapında kullanılmaktadır.

2002 yılında kuruluşundan bu yana, büyük ölçekli üretime şimdi çok sayıda Ar-Ge uygulaması yapmaktayız. Bu şekilde, en yüksek saflık ve en iyi kalitede ürünler sağlayan araştırma laboratuvarı ve kalite kontrol (QC) hattına sahibiz. Ayrıca, bir meslek satış ekibimiz var, sistematik bir satış öncesi ve satış sonrası hizmet çemberini destekliyoruz. Bu nedenle, yurtiçinde ve yurtdışında tanınmış, müşterilerimizden birçok referans kazandı.


2002-2007

2002 yılında Kafen Bio kuruldu, birkaç profesyonel eczane profesörünün ekibinden ekibimizi tamamlamak için 100'den fazla çalışanı var. 5 yıl inşaat sırasında, Şirket bağlı fabrika üretim ekipmanları ve tesisleri, mükemmel kalite güvence ve kontrol sistemi, etkin ürün analizi ve izleme yapmak için Yüksek Basınçlı Sıvı Kromatografi / Gaz Kromatografi / UV Spektrofotometre tüm set gelişmiş ilerlemiştir.


2007-2012

Farklı alanlarda uzun yılların çabaları ve deneyimli teknisyenlerin katkısı ile. Şirket ISO9001 kalite yönetim sistemi, ISO14001 çevre yönetim sistemi, Kosher Belgesi ve vb geçti.


2012-2016

On yıllar süren geliştirmelerden sonra, Vücut Şekillendirme, Kas Kütlesi Artışı, Atlet Beslenme Desteği, Tıp Alanı, Araştırma Uygulamaları ve vb.

Dünya çapında gönderilen parsel, ABD, Avustralya, İngiltere, Kanada, Brezilya, Rusya, Almanya, Polonya, Meksika vb.


2017+

İleriye bakıldığında, Kafen Biotech bağımsız araştırma ve geliştirme ve kapsamlı işbirliği, teknolojik yeniliği hızlandırarak, Pharmaceutical Raw Materials'ı göz önünde bulundurarak, Musclebuilding takviyesi ve İnsan Büyüme Hormonu geliştirmek için kurumsal teknik merkezi bir platform olarak değerlendirecek ve ürünlerin optimizasyonunu teşvik edecek ve endüstriyel yapının iyileştirilmesi, kurumsal istikrarlı sürdürülebilir kalkınma ve şirketin uluslararası rekabet gücü ve etkisi ile bir kimyasal girişime dönüştürülmesi için çaba sarf etmektedir.

İletişim bilgileri
Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. daniel

Tel: 86--18011892373

Faks: 86-20-31121676

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)